10 gün kaldı!

Bursaspor Olağan Genel Kurul’a son 10 gün kaldı. Başkan adayları çalışmalarına devam ederken, yeşil-beyazlı camia da karar aşamasına geldi.

Bursaspor’da heyecanla beklenen Olağan Genel Kurul’a 10 günlük az bir süre kaldı.

Yeşil-beyazlı kulübün başkanlık koltuğuna ise 3 aday var. Emin Adanur liderliğinde Hayrettin Gülgüler, Serdar Acarhoroz ve mevcut başkan Erkan Kamat, bu önemli görev için adaylıklarını açıkladı.

5 Haziran Cumartesi günü çoğunluk aranmaksızın yapılacak olan kongre, Timsah Arena’da gerçekleştirilecek.

Kaynak
koza24

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Serdarist yorumuna yanıt olarak

   başkan ve yönetim kurulu başarıları ile hem bursasporun yüzünü ağartsın, hem de kendilerine prestij sağlasınlar… başarılar….

   9
   1
  2. @Serdarist yorumuna yanıt olarak

   ön yargılı olmak istemem ama adayların üçü de Bursaspor’un aradığı kan değil. fakat bu onların suçu değil.
   şayet kulübün nitelikli bir medya ve taraftarı olsaydı başta başkanın ismi olmak üzere onun bütün plan ve projeleri ile yol haritamız çoktan belli olurdu.
   ne yazık ki o kadar süre boşa geçti.

   başlangıcı ve sonuçları itibarıyla bu kongrenin de öncekilerden hiç bir farkı olmayacak.
   medya ve taraftarının baskı ve müdahalelerin sonucu oluşan yönetim, teknik adam, kadro istikrarsızlığı ve camia içindeki görev karmaşaları kulübü bu duruma düşürdü.
   tribünlerin ilk önce bu amansız hastalıktan (zihniyetten) kurtulması lazım.

   bu kulübü süper lige çıkaran levent kızıl, ve süper ligde şampiyon ibrahim yazıcı ya yapılanlar, donanımlı ve güvenilir adayların ortaya çıkmamasının ana nedeni.
   şimdi herkes kurtuluşu süper lige çıkmakta görüyor ama bu nasıl ne ile gerçekleşecek? sorusunun cevabını kimse sorgulamıyor.

   oysa cevaplar çok basit.
   a- hemen şampiyonluk için, tahta+takviye+takım = PARA.
   b- parasız, yani gençlerle şampiyonluk için, zaman+tecrübe+destek = SABIR gerekiyor.
   ama bugün için Bursa da yeterince ne PARA, ne de SABIR var…

   10
   1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Söylediğin şeyler çok doğru. Ama yıllardır sabrımızı tüketenler sağ olmasın. Kendi ceplerine paraları indirecekler diye bize öküzleri izlettiler Zeki gibileri de gönderdiler. Başkan olacak bunlar değil ama belki ummadık taş baş yarar lafı var ya belki de olur. Emin Adanur’dan ümitliyim tabi dediklerini yaparsa.(Bence konuşmalara baktığımda en mantıklı gelen tercih) Kendi de dedi Bursaspor yükselirse bizde yükseliriz diyor. Eğer olurda çıkarsak sen seneye başkan adaylarını gör. Akbaba gibi çoğalır.

   1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

    Hangi yüzle mi,fazla bağırmayın 1060 lılar duymasın gücenirler !
    Demirel ne demiş zamanında ben ineği aday göstersem kazanır demiş..demedi demeyin
    1060 lıları üzmeyin…

    13
    2
    1. @AvRuPa TeXaS yorumuna yanıt olarak

     Erkan Kamat başkan adayı olmasının tek sebebi oyların bölünmesi
     Ali Ay in blok oylarından 1060 kişi kalmamıştır diye düşünüyorum
     2 ay önce 800 kişinin üyeliği düştü diye haber çıkmış idi.
     1060 yarısı güme gitti diye hesaplıyorum

     8
     3
     1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

      Kongreyi Erkan Kamat alacak. Görün bak. Şu anki sessizliği, fırtına öncesi sessizlık. Vatos balığı gibi kuma yattı bekliyor. ongre günü son dakkada şakırt diye geçirecek. Emin ve Acarhoroz siyah minibüslerine binip kös kös eve.

      4
      12
       1. @Gercekler yorumuna yanıt olarak

        Kamat kazanırsa hiç şaşırma bize böyleleri yaranıyor ali ay kulübü batırmıştı ikinci seçimde kazanmamışmıydı?!!

   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Ali ay gelirse Kamat’ı da ararsın. Bu sefer de PTT’den alt lige düşürür takımı o. Muhasebeci Parlak ayı Hasan’la beraber

    17
    5
 1. Taşıma suyu ile değirmen dönmez. Taraftar sahip çıkmadığı sürece, kulüp batmaktan kurtulamaz. Kazıyın bunu kafanıza. Tüm taraftar Bursaspor için ölmeye hazır ama kimse para vermeye hazır değil. Herkes lafta taraftar, icraatta toplasan harbi bin kişi çıkmaz. Maddi manevi destek verecek. Adam hayatında maça gitmemiş koyu bursasporlu :)))

  30
  1
  1. @Perihan Abla yorumuna yanıt olarak

   Sözde 3 milyon Bursasporlu var deniliyor. Sadece 5 bini 20 TL bağış yapsa 100 binlira para eder. Bugun bi sigara parası bu nelere verilmiyor 50 liralar 100 liralar. Maksat bir hareket başlatmak. Zengin denilen Ali Koç bile toplaşıp bağış günleri düzenlediler. Hem böyle şeyler iş adamlarını da tetikler topu atacaksın onlara biri bağış yaptımı çıkıp diğeri de üç beş bir şey atacak. bir bakmıssın 1 milyon olmuş 5 milyon olmuş. Acun erzurumspor için bir şeyler yapıyor her sene mesela o da ayrı bir örneği.

 2. Elektrikler ödenmedi diye haber yatılar karalama kampanyası düzenlediler ayıptır adam gitti hiç değilse Elektirik açtırdı 2 aday ne yaptı değerli Bursasporlular hacısı geldi hocası geldi cami yaptıranı geldi bırakın birde Serdar Acarhoroz gelsin oyum sana başkan

  2
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu