1 puana sevinmedik

Kasımpaşa karşısında etkili bir oyun sergileyen Umut Meraş diğer arkadaşları gibi kaçırdıkları pozisyonlara anlam veremediklerini söyledi.

Umut, “Söylenecek bir şey yok. Her hafta 15-20 pozisyona giriyoruz ama bir türlü atamıyoruz. Anlamış değilim. Bir şanssızlık var üzerimizde. Adamlar bir kere geldi, gol oldu. Başka pozisyonları yok. Ne desem, söyleyemiyorum. Kelime yok. Ama inşallah Akhisarspor maçında şanssızlığımızı kırmak istiyoruz. Yani herkes görmüştür, atamıyoruz. Bir türlü top kaleye girmiyor. Çok üzgünüz. Yine bir puan aldık. Üç puan almak istiyoruz.” şeklinde görüş belirtti.

ŞAMPİYON BİR CAMİAYIZ

Elde ettikleri sonuca kimsenin sevinmediğini dile getiren Umut Meraş, “İyi de oynadık iyi de mücadele ettik. Biz sadece şanssızlığımızı kıramıyoruz. Akhisarspor maçını kazanmak istiyoruz. Maçtan sonra gerçekten çok üzüldük. Çünkü tek hedefimiz üç puan almaktı. Bir puana kimse sevinmedi. Çünkü durumumuz belli. En kısa zamanda bulunduğumuz durumdan çıkmak istiyoruz. Çünkü büyük bir camiayız. Şampiyon bir camiayız. Biz bunun bilincindeyiz. Herkes de bunu bilsin. İnşallah daha çok mücadele edeceğiz. Her gün daha çok çalışıp bu kötü gidişe son vereceğiz.” dedi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Umut bir tane isabetli ortan yok sezon bitti sen gelismedin.Belkide senden bir ozan ipek bekledik ama daha erkenmis.

  34
  6
  1. @gemlik yorumuna yanıt olarak

   Ozan ipek bekmiydi kardes boş konuşmakta üstünüze yok umut mersin ben defansta hatasını hatırlamıyorum varsada çok nadirdir

   1. @Asa yorumuna yanıt olarak

    Vay be yorum yapmak için yorum yaptın.
    1-Şener sağ açıkmıydı maç içersinde minumum 3 tane orta açıyordu.
    2-Umut meraş Değişmeli öne arkaya maç içerisinde oynuyor sen bi maç izle anla sonra yorum yaz.
    3-Günümüz futbolunda sağ bekler sağ açık gibi hücuma çıkıyor ve orta açıyor anladım mı arkadaşım..

 2. Paşa karşısında üç puanı alan taraf olsaydık bambaşka şeyler konuşur olucaktk, şuan bir maç önde olucaktk.
  Piskolojik dolayından farklı olucaktı , ikram.edilen üç puanı hakikaten teptik.
  Bide kahrolma!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu