Yeni Proje:“Onun Formasını da SEN AL!”

Tanıtıma Genel Sekreterimiz Nihat Sapan, Mali Asbaşkanımız Kemal Kirevetözen, Bursatore’lardan Sorumlu Yöneticimiz Sadettin Garip, Altyapı ve Futbol Okulumuzdan Sorumlu Yöneticimiz Ali Turan,   AR-GE Grubu Başkanımız Kemal Güler, Genel Müdürümüz İsmail Özdemir ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Kahya ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Arınç katıldı.

SAPAN: “ÇOCUKLARIMIZA KARNE HEDİYESİ BURSASPOR FORMASI”

Genel Sekreterimiz Nihat Sapan, “ Onun Formasını da Sen Al”  adlı sosyal proje ile çok sayıda minik öğrenciye karne hediyesi olarak Bursaspor forması hediye edileceğini belirtti.

Sapan proje ile ilgili şu açıklamayı yaptı; “ Bugün çok önemli bir kampanyayı kamuoyuyla paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bildiğiniz gibi bu ay sonunda 23 Ocak 2015 Cuma günü ilk ve orta dereceli okullarımızdan ilk dönem sona erecek ve karne heyecanı yaşanacak. Karne heyecanı sırasında bugünden itibaren başlattığımız “Onun formasını da sen al “ kampanyası. Çocuklarımıza karne hediyesi olarak Bursaspor forması hediye etmek istiyoruz. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte bunu organize ettik. Bu kampanyada Bursa’da yer alan tüm kişi ve kurumlardan destek bekliyoruz.

 KAR AMACI GÜDÜLMÜYOR

Bildiğiniz gibi okul çağı çocuklarını önümüzdeki yıllarda Bursasporlu olarak karşımıza çıkmasını arzu ediyoruz. Spor ruhu, Bursasporluluk sevgisi oluşacak. Bu yüzden bu kampanyayı biz çok değerli buluyoruz. Başarıya ulaşması için elimizden gelen katkıyı sağlayacağız. Satışa sunulan formalarımızdan herhangi bir kar amacı güdülmedi. Tamamen daha çok çocuğa ulaşmayı hedefliyoruz.

OLABİLDİĞİNCE ÇOK ÇOCUĞA ULAŞMAK İSTİYORUZ

Bursaspor olarak 500 adet formayla kampanyayı başlatıyoruz. Yıldırım Belediyesi 100, Tansal Peyzaj 50, Bursasporlular Derneği 25, Fatih Vinç 25 adet forma almayı bizlere taahhüt etti. Kampanyaya katılan tüm kişi ve kurumlar kampanyanın tanıtım sayfasında listelenerek kamuoyuyla paylaşılacaktır.  İstiyoruz ki; bu sayı 10 binlere, 20 binlere ulaşsın. Bursalıların desteğini beklediğimizi bir kez daha vurgulamak istiyorum. Çocuk sayısının artması Bursaspor sevgisini arttıracaktır. Spor ruhunun gelişmesi hem ülkemiz hem de Bursa kenti açısından olacaktır. Kampanyaya katılmak isteyen kişi ve kurumlar en kolay şekilde www.bursaspor.org.tr üzerinden kredi kartıyla istedikleri kadar forma satın alarak hediye edebilecekler. Bir formanın bedeli KDV dahil 55 TL. İsteyen kişi ve firmalarda yine Bursastore A.Ş.’nin banka hesap numarasına havale yoluyla da destek olabilirler.

KAHYA; “KAMPANYAYI GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUZ”

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Kahya ise yaptığı açıklamada, “Bursaspor’dan bizlere böyle bir teklif geldiğinde çok mutlu olduk. Geleceğin sporcularına, sporseverlerine Bursaspor sevgisini aşılamak adına çok anlamlı olan bu projeye gönülden destek veriyoruz” dedi.

Genel Sekreterimiz Nihat Sapan, tanıtımın sonunda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Kahya’ya içinde Bursaspor formalarının yer aldığı kutuyu teslim ederek kampanyanın startını vermiş oldu.

 

 

KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bilgi İçin: Tolga Sicimoğlu 

Adres: Alaadinbey Mahallesi Çiftlik Caddesi 618.Sokak No:2/A Nilüfer / Bursa  Telefon: 0224 440 00 16  E-Posta: bursastore@bursastore.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu