Yazıcı’nın ailesi taziyeleri kabul ediyor

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı’nın vefatının ardından bugün ailesi Bursa’nın Mudanya ilçesi Göynüklü Köyü Bursa Konakları’nda taziyeleri kabul etti.

 

Sabah erken saatlerden itibaren Başkan İbrahim Yazıcı’nın arkadaşları, sevenleri, spor, siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimleri taziye için eve geldi. Ziyaretçiler arasında Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Levent Erdoğan, Bursaspor yönetim kurulu üyeleri, Sifaş Genel Müdürü Mustafa Çağlar’da vardı.   SERKAN YAZICI: ’EN SEVDİĞİ ARKADAŞLARIYDINIZ’   İbrahim Yazıcı’nın oğlu Serkan Yazıcı, yeşil beyazlı yönetimi yolcu ederken, "Siz babamın en sevdiği arkadaşlarıydınız" diyerek hepsine tek tek sarıldı.   BURSASPOR İKİNCİ BAŞKANI RECEP BÖLÜKBAŞI: ’MEKANI CENNET OLSUN   Bursaspor İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı taziye ziyaretinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bölükbaşı şunları söyledi:   "Maalesef geçirdiğimiz üzücü olay var. Ailesini ziyarete geldik. Bizim de içimiz kan ağlıyor. Öncelikle ağabeyine gittik. Burada da taziyelerimizi sunduk. Yarın büyük başkanımızın törenini yapacağız. Bununla ilgili de bilgi verdik. Ne yapsak azdır. Başkanımızı geri getirmeyecek ama ailenin acısını alabilmek adına böyle bir ziyarette bulunmayı yönetim kurulu olarak düşündük. Tekrar üzüntülerimizi dile getirdik. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun."     Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı