Takıma prim dopingi 10 bin ₺

Bursasporlu futbolculara bugün oynayacakları Osmanlıspor maçı öncesi elde ettikleri iki galibiyetin primleri ödendi.

Yönetim taahhüt ettiği Akhisarspor ve Eskişehirspor galibiyetlerinin paralarını futbolcuların hesabına yatırdı. Yeşil-beyazlılar‘da bu sezon futbolculara galibiyetlerde 10’ar bin TL prim verildiği kaydedildi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ödemeler zamanında yapılırsa fazla bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.Geçen sene düşmemizin ana nedenlerinden biri ödeme problemleriydi.

  71
 2. Ali Ay döneminde yapılman mevzuat. Ne kadar köfte o kadar ekmek. Maaşlı çalışana 2 ay maaş verme işten çıkıyor. Bu adamlar seneler sonra para istediğinde düşman ilan ediliyor. Adam gibi sözleşme yapıp zamanında para ödediğinde futbolcu top oynar.

  35
 3. O kadar paranız varsa 5 aydır maaş alamayıp işi bırakmak zorunda kalan güvenliklerin paralarınıda versende garipler sevinse topçuya var, otçuya var, maaşını isteyene nanay. Yatacak yeriniz yok.

  2
  3
 4. 10 BİN TL bence çok galibiyet başına
  En azından iç sahada 5 BİN TL yeterli olmalı,
  Önemli olan adamların maaşını da zamanında ödememiz,
  Sadece prim vererek idare et denmemeli,
  Bu takıma SÜPER LİGE çıkartsınlar, SÜPER LİG PRİMİ olarak
  Adam başı 1 MİLYON TL PRİM verilmeli, sponsorlar desteği ile

 5. Bursaspor için destek olmak şarttır görevdir. Bursa’da yaşayıp Bursa’nın ekmeğini suyunu yiyip ondan sonra başka takımları tutup onlara destek olan insanları kınıyorum kesinlikle Bursa’da yaşayıp Bursa’nın ekmeğini yiyorsan Bursaspor’lu olacaksın Başka alternatif yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu