Ş. Güneş; ‘’Kaybetmeyi hak etmedik”

Şenol Hoca, maçın ardından şu açıklamayı yaptı: "İki ayaklı oyunun ilk ayağını kaybettik. Kaybetmeyi hak ettiğimizi düşünmüyorum. Oldukça iyi taraftarımız vardı, bu ambiansın devam etmesini istiyorum. Kaybettiğimiz için onlardan özür diliyoruz. Yediğimiz gole kadar Fenerbahçe'nin pozisyonu yoktu. Bakambu'nun kaptırdığı topla Fenerbahçe'nin hızlı çıkmasıyla gol attılar. Beraberliğe razı olarak gelen Fenerbahçe'ye karşı oynadık. İkinci yarıda da Fenerbahçe'nin Emenike dışında pozisyonu yoktu. Bizim ise 5-6 pozisyonumuz vardı. Karşılaşma 6-3’de olabilirdi. Bugün gol yemeden kazanmamız gerekiyordu ama golden sonra gollü de kazanabilirdik. Oyuncularımı eleştirmiyorum. Onlarla gurur duyuyorum. Olumsuz olarak görmüyorum ama kaybettiğimiz için avantaj Fenerbahçe'de görünüyor. İkinci maçta bunu tersine çevirmek istiyoruz."

"O KADAR BÜYÜK HATALAR GÖRDÜM Kİ BU HAKEM EN İYİSİ" Güneş, Bursaspor'da kalıp kalmayacağı ve hakemlerle ilgili düşüncesinin sorulması üzerine, "Kalma işi ayrı bir şey. İşimizi iyi yapmamız önemli. Taraftarımızın Volkan ile ilgili o tezahüratı yapmasını doğru bulmuyorum. Kim olursa olsun, kendi futbolcumuza yapılmasını istemediğimizin başkasına yapılmasını da istememeliyiz. Ama oyuncuların da dikkatli davranması gerekiyor. Hakeme gelince. Hakemlerin o kadar hatası olsun. Volkan’a sarı kartı gösterdiği pozisyonun benzeri 5-6 kez oldu. O zaman atması gerekiyordu. O kadar ufak tefek hataları önemsemiyoruz. O kadar büyük hatalar gördük ki bu hakem en iyisi diyebilirim."

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu