Mestan’ın adaylığı Divan Kurulu’nda görüşülecek

Bursaspor’da gözler 7 Haziran’da yapılacak kongrede… Başvurunun son gününde adaylıklarını açıklayan Mesut Mestan, Erkan Körüstan ve İlhan Uslu, Divan Başkanlık Kurulu’na resmi dilekçelerini sundu.

 

Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, başkan adayı Mesut Mestan’ın listesinin disipline sevk edileceğini ve gelecek karara göre onaylanacağını söyledi. Şankaya, “Listeni kabul ediyorum ama biz disiplinden senin hakkında görüş isteyeceğiz. Biz görevimizi yapıyoruz. Gelecek olan görüşe göre listeniz geçerlilik kazanacak” dedi. Mesut Mestan da, “Kamuoyu yanlış anlaşılmasın. Benim üyeliğimde herhangi bir şey yok” diye konuştu.

Öte yandan başkan adayı Mesut Mestan, resmi başvurusunu sunmak için Özlüce Tesisleri’ne gelmeden önce Emirsultan Mezarlığı’na giderek, merhum başkan İbrahim Yazıcı ve 1974-1975 sezonlarında başkanlık görevini üstlenen Selahattin Kaya’nın mezarlarını ziyaret etti.

 

havadis16.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı