Mal’a zarar vermişler!

TFF’deki başkanlık seçimlerinde takındığı tavır, şike soruşturmasına dair tartışma yaratan söylemleri, taraftara dönük sert sözleri ve transferlere dair yayılan dedikoduların ardından taraftarla arası açılan ve son olarak Beşiktaş maçında Kapalı Kale Arkası Tribünü’ne koreografi şeklinde reklam alarak köprüleri iyice atan Bölükbaşı yönetimi, ilginç bir karara daha imza attı.

Daha önce çok kez yönetimlere tepki için adres olarak seçilen Özlüce Tesisleri’nin dış duvarına daha önceki örneklerine benzer şekilde “Yönetim istifa” ve “İstifa da bir hizmettir” yazan ve gözaltına alınan taraftarlara kulüp tarafından “Mala zarar verme” suçlamasıyla dava açıldığı ve buna ek olarak, ilgili taraftarlara 1’er yıllık maçlardan men cezası da verildiği öğrenildi.

Bu durumu şaşkınlıkla karşılayan birçok Yeşil-Beyazlı birçok taraftar “Tesisin duvarına, stadın duvarına başka takım taraftarları küfür yazınca dava yok da istifa yazınca mı var? O duvara Büyük Başkan yazsak dava açacaklar mı?”  şeklinde tepkilerini dile getirdiler. Bazı taraftarların “Bursaspor taraftarındır, oradaki her alanda taraftarın hakkı,  gözyaşı ve emeği vardır. Yönetim taraftarla uğraşacağına asıl görevlerini yapsın” sözleri de gözlerden kaçmadı.

Başkan Recep  Bölükbaşı ve yönetim kurulunun, eleştirinin de yaptıkları görevin doğasında olduğunu fark ederek bu davayı geri çekip çekmeyecekleri merak konusu.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı