İki puan kaybettiğimiz için üzgünüz’’

Maçtan önce karşılaşmanın tempolu ve hızlı şekilde geçeceğini beklediğini ifade eden Şenol Hoca, “Rakibi iyi kontrol ettik. Golü de bulduk. Ama golden sonra rakibe oynama izni verdik. Biz de top kayıplarından sonra sahamızda kaldık. Uzun toplar ile sahamıza gelmeye çalıştılar. Rakibimizin etkili bir atağı yoktu. Sadece bir pozisyonları vardı, o da frikik oldu. Şansız bir gol yedik. Daha fazla pozisyon bulan, galibiyeti kaçıran taraf bizdik. İki puan kaybettiğimiz için üzüntülüyüz. Giden galibiyeti geri getiremeyiz. Oyuncularımız ellerinden gelen mücadeleyi gösterdi. Sadece bugün pas yüzdesi düşük kaldı. Top kayıpları yaptık. Rakipte elinden gelen gayreti gösterdi” dedi.

K.Erciyesspor tarafının maçın hakemine yönelik sitemlerinin olduğunun hatılatılması üzerine Şenol Hoca, “ Genel olarak hakemler güven kaybına uğramıştır. Ancak bugün hakem Bursaspor lehine karar vermedi. Kayseri Erciyesspor’un şikayetinin ne olduğunu bilmiyorum. Frikikse, verdi. Kornerse, verdi. Ben bir şey görmedim. Bizi koruduğu bir pozisyonu görmedim” dedi.  

Maçın ardından soyunma odası koridorlarında yaşanan olayla ilgili olarak ise Şenol Hoca, “Saha içinde takımımızı yıldırmaya çalıştılar. Saha da yaptın tamam ama soyunma odasında yapılanları yakıştıramadım. Soyunma odamıza girerken saldırıya uğramışsak bunu kim yaparsa yapsın doğru değil” dedi. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu