İki günde 500 Bin ₺

Bursa iş dünyası, DOSAB ve DOSABSİAD'ın öncülük ettiği Bursasporlu futbolcular için prim kampanyası başlattı. Kampanya için ilk gün 500 bin TL toplandı.

Bursa iş dünyası temsilcileri kritik Göztepe maçı öncesi ‘Şampiyon Takımımızın Yeri Süper Lig’dir‘ parolasıyla Bursaspor için şartlı prim kampanyası başlattı. Buna göre, kalan iki maç sonunda Bursaspor‘un ligde kalması halinde futbolculara prim verilecek. Bursaspor ligde kalamazsa kampanya kapsamında toplanan paralar, bağış sahiplerine iade edilecek. Bursa iş dünyası temsilcilerinin görüşüp karar aldığı kampanya ile ilgili olarak DOSABSİAD adına bir hesap açılması uygun bulundu. Kampanya için Bursa Valiliği‘nden de onay alındı.

EN AZ 2 MİLYON LİRA

DOSAB-DOSABSİAD iftarında konuşan DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ersan Özsoy, “Biz, ‘Şampiyon Takımın yeri Süper Lig‘dir diyoruz ve takımımızın ligde kalacağına inanıyoruz. Bunun için futbolcu kardeşlerimiz kalan iki maçı da kazanacaktır. Bizler de Bursa iş dünyası temsilcileri olarak; Bursaspor‘un ligde kalması halinde futbolcuların hesaplarına yatırılacak, aksi halde bağış sahiplerine iade edilecek olan şartlı bir prim kampanyası başlattık. Hedefimiz diğer sanayi bölgelerinin de katılımıyla 2 milyon liraya ulaşmak” dedi.

KAMPANYA HESAP BİLGİLERİ:

Hesap Adı: DOSABSİAD Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İş. Derneği
Banka: Türk Ekonomi Bankası (TEB) / Demirtaş Organize Sanayi Şubesi (457)
IBAN: TR56 0003 2000 0000 0056 2049 81

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Aslında sezon başı transfer yaparken oyuncularla anlaşacaksın küme düşerseniz son 3 ay ödemesi yapılmayacak diye o zaman bak prime gerek var mı

  96
  1
 2. Ulan koskoca sene yat,aldığın parayı haketme.Düşme potasına getir takımı 500 tl prim ver.Yeminle başarısızlıklara ödül veriliyor.

  75
  1
 3. Böyle bi macın arefesinde olumsuz seyler yazmak istemiyorum ama bu haberler insanı tetikliyo.Madem böyle seyler yapabiliyodunuz transfer tahtası acilmadıgında nerdeydiniz?Bugune kadar neden organize olmadınız?Allah korusun eger dusersek gelecek tepkilerden korkup biz yaptik demekmi amacınız?Kimse hikaye anlatmasın Bursada Bursasporu cıkarsiz karsiliksiz destekleyen godaman yok!!! Siz 6 yasinda bi cocuk kadar Bursasporlu olamazsiniz.Prim verin vermeyin Bu takım bu taraftar hatrına ligde kalacak.Ama kimse sizi unutmayacak Kapı kulları!!!

  45
  3
 4. Bu adamların görevi zaten bu takım için en iyisini yapmak ve yukarılara taşımak. Koca sezon bir şeyi becerememiş oyunculara ekstra prim vermek motivasyondan çok baskı yaratır. Bekleneni veremeyen oyuncu üzerinde ekstra prim yükü varken stres yapar ve istediği oyunu oynayamaz. Ödüllendirme sürpriz ve yüksek olmamalı. Bu oyuncuların işi zaten bu. Madem toplanıyor o para, ya kulübün borçlarını ödeyin ya da mübarek Ramazan ayında fukara doyurun kulüp adına. Hayır dua alırsınız. Bu ruhsuzlardan daha çok etki eder takımın maneviyatına.

  30
  2
  1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

   Merak etme verilecek olan prim stres mtres yaratmaz aksine gör bak hepsi nasıl hayatının topunu oynuyor primi duyunca buraya yazmıştı arkadaşın biri dersiniz hepsi para göz cefakar olan bizim gibi cebindeki 3-5 kuruşu harcayıp her maça takımını desteklemeye giden vefalı Bursaspor taraftarlarıdır unutmayın !

   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Ben de yıllarca içeride dışarıda maçları canlı izlemiş bir taraftar olarak fikrimi belirteyim.
    Kampanya fikri güzel ve katkısı büyük olacak.
    Sadece zamanlaması geç kaldı ve amacı hatalı oldu.
    Bence en az ikinci yarının ilk maçlarında başlamalıydı ve amacı avrupa kupalarına katılım gerçekleşirse oyuncuların ve her halukarda hizmetlilerin geriden gelen tüm maaşları ödenmek amacı ile yapılmalıydı.
    Böylelikle oyuncuların maaşları garanti olacağından oynayacaklar bu sıkıntılar olmayacak ve yönetimin üzerinden de büyük yük kalkmış olacaktı.
    Olsun bunada şükür diyelim.
    Lig de kalma adına olumlu bir gelişim.

   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Bilimsel verilerin ışığında verilecek ödülün ekstra motivasyon sağlamadığı, ödül ne kadar büyük olursa kişinin üzerindeki baskı ve stresin arttığı, bir o kadar da başarısız olduğu ortaya çıkmıştır. Para gözlük tamamen egoları, gözlerinin doymaması ve hep daha fazlasını istemelerinin sebebidir. Yaptığınız işte de, para sizi motive etmez, çalıştığınız kuruma bağlar.

 5. ARABANIN HACİZİNİ KALDIRIP BU AYIPTAN KURTULALIM NE PİRİMİ PİRİM ÖDÜLDÜR DÜŞMEMEK NE ZAMAN ÖDÜL OLDU
  YÖNETİCİLERE BU AYIP YETER BURSAVE BURSASPOR NE HALLERE GELDİ

  10
  1
  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   her zaman dedim yine diyorum, bu şehirde BURSASPOR`u gerçekten seven tek bir kişi (üst tabakadan) yok hepsi kendi derdinde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Bıraksınlar bu işleri bu takımı bu hale getiren
  ruhsuz futbolcular onlara birde ödül mü
  verceksiniz eğer topçularda vicdan varsa biz o
  parayı haketmedik diyip kulübe bağışlarlar nerde
  onlarda o vicdan yazık koskoca kulüp ne hale geldi

  6
  1
 7. Şu ana kadar okuduğum tüm düşüncelerini yazan kardeşlerimin hepsi doğru ve mantıklı düşünceleri yazmışlar.
  1-Bu paraları kulüp çalışanlarının hakkı için veriniz.Şu mübarek günlerde hala kulüpten alacağı olup bekleyen alınteri dökmüş çalışanlar bunu hakediyor.
  2-Futbolcuya prime şu safhada karşıyım.Farklı motivasyonlar olabilir.Gecikmiş alacağı olana onun ödemesini yapmak gibi.
  3-Bu kulubün oyuncusu olduğu halde (1.250.000 avro ödenen oyuncu gibi)lisansı çıkarılmayıp değerlendirilmeyen dahil yanlış transferlerin hesabı kesinlikle sorulmalıdır.

  5
  1
 8. Neden para geri verilecek Bursaspor’un asıl küme düşerse o paraya ihtiyacı olacak bu takıma şartlı destek olacağınıza olmayın daha iyi bursadan ekmek yiyenlerin hepsi nankör ve hain bursanın sanayicileri parayı bulduğu gibi istanbula kaçıyor Allah göstermesin Bursaspor düşerse, kaybolursa o zaman anlayacaksınız bu şehir için ne kadar önemli olduğunu Bursaspor Bursa için bütün fabrikalardan daha önemli bir değerdir

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu