Güneş’ten Bursaspor’a sevgilerle!

VARAN 1

Josue’nin transferi için Porto ile görüşmelerini sıklaştıran ve belirli bir noktaya getiren Bursaspor transfer komitesi, son dönemde Portekiz kulübünün oyalayıcı tavrından dolayı rahatsız olmuş durumda.

Şenol Güneş’in, Josue ile görüştüğü ve aceleci olmamasını istediği iddia edildi. Portekiz ekibi ve oyuncu ile bir görüşme yapmayı planlayan siyah beyazlılar Bursaspor’un iki yabancısı için oldukça istekli durumda.

VARAN 2

Beşiktaş yönetimi Güneş'in istediği doğrultusunda Bursaspor'da forma giyen Şener Özbayraklı ile ciddi olarak ilgilenmeye başladı. Şener’in sözleşmesinde yazan 5 milyon TL karşılığında serbest kalır maddesi nedeniyle Bursaspor ile masaya oturmadan transferi bitirmek istiyor.

VARAN 3

Bursaspor’un Arjantinli yıldızı Fernando Belluschi için de oyuncuya bir teklif yapan Güneş yeşil beyazlıların opsiyon hakkını kullanarak sözleşmesini uzatması nedeniyle bu konuda aksiyon alamadı.

VARAN 4

İlk olarak Fenerbahçe ile anlaştığı haberleri gündemden düşmeyen Fernandao için hamlesini yapan Güneş transfer döneminin başlamasına rağmen sarı lacivertliler ile sözleşme imzalamayan Brezilyalı için araya girdi.

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ile Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu’nun restleşmelerine kadar varan Fernandao transferinin bu nedenle sonlanamadığı belirtiliyor.

 

Bursa.com özel haberidir..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu