Bursaspor 258 bin ₺ kazandı

'Hatıran Yeter Kombine Kart' kampanyasında bir hafta geride kalırken camia Bursaspor'a 258 bin TL kazandırdı.

Bin 359 Bursaspor taraftarının katıldığı kampanyada Bursaspor Kulübü, sadece taraftarın aldığı kombine kartları sayesinde 258 bin ₺ kazandı.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu sayı sadece internet üzerinden alan taraftarlarımızın sayısı. Eminim çok daha fazla bir rakamdır. Umarız bu para kulübün emekçilerine, asgari ücretle çalışan genç futbolcularımıza gider de emeklerinin karşılığını alırlar.

  85
  4
  1. @Teksas_Berkay yorumuna yanıt olarak

   Rakam çok düşük nedeni Bursasporlunun bu tür yardım kampayalarına ilgisi yok çünkü yönetim diye gelenler bu kadar düşük rakamlara düşürdü koca kulübün onurunu aralarında bu parayı bile çıkartamıyorlar demektir yazık neyin yönetimisiniz? Madem yok paranız Bursaspor’un başına bir müdür getirilsin ve Bursaspor’lular Seyirciler yönetsin bu kulübü halka açıp bu ne yaptığınız?

   14
  2. @Teksas_Berkay yorumuna yanıt olarak

   Bu siteye gelip ahkam kesen bursasporun sahibi zannedenler bilet almaya geldimi ses yok. Ya buraya girip yorum yazanlar birer tane bilet alsa beş altı bin bilet satılırdı. Bu açıklanan rakam yakışmıyor taraftara.

   24
   7
   1. @Ömerali yorumuna yanıt olarak

    Satış adetleri ve tutar gerçekten çok az ben 5 adet alarak destekte bulundum inşallah satış adetleri ve tutar yükselir

    5
    1
   2. @Ömerali yorumuna yanıt olarak

    Çok haklısın renk taşım bizde klavye delikanlısı çok iş böyle şeylere geldi mi çıt yok Nerede taraftar başkanları işine gelmedikleri için ahkam kesmezler yazık

    6
    3
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Nasılsın kardeşim.
   Renkdaşlarımız takıma sahip çıkma konusunda bir ivme yakalamış durumdalar.
   Umarım daha da hızlı hareket edip meblağları yukarıya taşırlar.
   Akmasa da damlar misali yapılacak her kuruş yardım mutlaka çok faydalı olacaktır.
   İyi günler kardeşim.

   10
   2
   1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

    Sağol kardeşim. Sen nasılsın. ? İNŞALLAH iyisindir. Damla ya damla ya göl olur demişler. Rakamlar yarın öbürgün büyüyebilir diye düşünüyorum. Her şey BURSASPOR için. ALLAH a emanet ol renkdaşım.

    5
    4
 2. Bu rakam 10 bin nüfuslu bir NAHİYE için bile ayıp sayılır.
  Maalesef gelinen noktada bizim gibi KULÜP VE TRİBÜN taraftarı gitmiş, yerine yeni nesil SKOR VE SOSYAL MEDYA taraftarı gelmiş.
  Kimse kusura bakmasın ama ŞEHİR KULÜBÜ TARAFTARLIĞI denen şey öyle sanıldığı gibi,
  FUTBOLU BİLMEDEN.
  ONU SEVMEDEN.
  VE KENTLİLİK BİLİNCİ gelişmeden olmuyor, olmadı, olmayacak maalesef…

  16
  5
 3. Reklam yapan belediye başkanları sözlerini tutmamış görünüyor. 3 bin 5 bin adet rakamları havada uçuşuyordu.

  8
  11
 4. Rakam yanıltıcı görünüyor çünkü haberin veriliş tarzı eksik ve hatalı. Halihazırda zaten belediyeler-btso-yönetim kurulu-diğer toplu alımlar ile satılan hatıra kombinesi 25.000 rakamını geçti. Burada verilen rakam bireysel alımlardır sadece. Hatıranyeter.org dan bireysel ve firmaların ne kadar kombine aldıklarına ve rakama ulaşabilirsiniz. Herkes elinden geldiğince destek veriyor, burada taraftara atıp tutan arkadaşlar boş yapmasın. Mevcut pandemi şartlarında halkın ekonomisi yerle yeksan olmuşken hala ekmeğinden arttırıp destek veren bir taraftarımız var.

  4
  4
 5. Düşünsenize emin adanur geldikten sonra transfer tahtası açılıyor ve younes Belhanda ile sözleşme imzalanıyo

  3
  37
  1. @@baybursasporlu yorumuna yanıt olarak

   Sayın bay bursaspor lu kardeşim.
   İroni olarak bir oyuncunun ismini vermen bile sadece rüya görenler ve hayal kuranlar için geçerli olabilir. O isim Bursaspor a kesinlikle yakışmaz.
   Ayrıca yeni gelecek yönetim tahtayı kırabilecek güce sahip olacaksa eğer yapması en olası hareket Batalla nın Arjantin den getireceği oyuncuları takıma kazandırmak olmalıdır.
   İyi günler kardeşim.

 6. Bence ticaret ve sanayi odasının taraftar olma zamanı geldi geçiyor,ticaret ve sanayi odasının gözetiminde bir yönetim belirlenmeli ve o yönetimi destekleyip aynı zamanda hesaplarını da kontrol altında tutarak bursaspor u bulunduğu bu sıkıntılı süreçten çıkartmalı aksi taktirde bu sene düşmeyiz fakat önümüzdeki sezon çok daha tehlike çemberinin içinde kendimizi buluruz

  1
  5
 7. Bu rakam kabaca hesapla 2580 kişi yapar (bireysel olarak)… Çok yazık, hani nerede milyon nüfuslu Bursa taraftarı.
  Atıp tutmakla olmuyor, eminim ki burda yorum yapanlar bile destek olmamıştır ama lafa gelince maşallah üstümüze yok…
  Gerçek taraftar kişilere ve geçmişe takılı kalmadan destek olur,
  Hee bu arada birleştirici olması gereken yerde daha da milleti gaza getiren tribün liderleri nerede, siz de destek olmadınız deme!!! Güya lidersiniz…

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu