BESOB’tan Bursaspor Elektriğe Destek

Bursaspor Elektrik  Direktörümüz Halit Şefikoğlu, Recep Bölükbaşı Başkanlığımızdaki Yönetim Kurulu’muzun göreve gelir gelmez oluşturduğu AR-GE Proje grubunun ürettiği projelerimizden olan Bursaspor Elektrik hakkında bilgiler verdi.

Şefikoğlu, “ Geçtiğimiz aylarda BİSEN Elektrik firması ile protokol imzalanmış ve imzalanan bu protokol ile 135 TL üzeri elektrik faturası olan işletmelerimizin Bursaspor Elektrik’e geçmeleriyle birlikte %10 oranında indirim sağlanmaktadır. Abonelerimiz bu %10’luk indirimin isterlerse hepsini, isterlerse %25, %50, %75’lik oranlarda Bursaspor’a bağış yapabilirler. “Rengini Elektriğin ile belli et” sloganıyla Bursaspor’a maddi kaynak üretmek amacındayız. Bursaspor Elektrik’e geçiş yapıldıktan sonra fatura ödemeleri çok kolay bir biçimde yapılmaktadır. Çok sayıda ödeme noktası ve bankalar aracılığı ile faturalarınızı rahatlıkla ödeyebileceksiniz. Bu konuda siz değerli esnaflarımızın desteği çok önemlidir. Bursaspor Elektrik’in tanıtımı için hazırladığımız ufak yapıştırmalı logolarımızı esnaflarımız dükkanlarının camlarına yapıştırabilirler. Esnaf odalarımızdan bir diğer isteğimiz tanıtım amaçlı olarak üyelerine SMS göndermeleri de projemize katkı sağlayacaktır. Tüm esnaflarımızdan Bursaspor’a destek olmalarını bekliyoruz” dedi.

Başkanımız Recep Bölükbaşı, BESOB Başkanı Arif Tak ve Yönetim Kurulu üyelerini Özlüce Tesisleri’nde ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdiği konuşmasında bu tür projelere Bursaspor’u seven herkesin destek vermesini istedi.

Başkanımız Recep Bölükbaşı şu konuşmayı yaptı; “ Bugün sizlere perakende Elektrik satışı hakkında bilgi vermek istedik. Yönetime geldiğimizde AR-GE Proje gurubunu oluşturduk. Başına değerli bir arkadaşımızı getirdik. BİSEN Elektrik ile yaptığımız çalışmalar sonucunda acentelik aldık. Yaklaşık 1 aydan beri yoğun çalışmalar yapılıyor. İlgi çok büyük. Bursaspor çok seviliyor. Geçtiğimiz ay BESOB’u ziyaret etmiştik. Bu projemiz hakkında ufak bir bilgilendirme yapmıştık. Bugün buraya gelerek projemize destek olan BESOB Başkanımız Arif Tak’a ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Bizlere yapacağınız bu katkı umarım tüm kuruluşlara örnek olur. Bursaspor’un olmayan kalıcı gelirlerine sizin bu adımınızla başlatmış oluruz. Bu tür projelerimizden elde edeceğimiz tüm gelirlerimizi her üç ayda bir yapacağımız bilgilendirme yaparak, kamuoyuyla paylaşacağız. Bu projemizden 4-5 Milyon TL arasında gelir elde etmeyi hedefliyoruz. Bu projede Bursaspor Elektrik’e geçen kişi veya kurumlarımız faturalarının %4’lük tutarı kadar Bursaspor’a katkı sağlıyorlar. Ayrıca %10’luk bir indirim söz konusu. İsterlerse bu %10’luk indirim hakkından da Bursaspor’a katkı sağlayabilirler. İnşallah bu projelerimizden gelecek olan gelirler ile tüm kamuoyunun beklediği yıldız futbolcu transferlerini gerçekleştiririz. Bu bir fırsattır. Biz bedava para istemiyoruz. Bursaspor’u seven herkesten projelerimize destek bekliyoruz. Daha birçok projemiz var. Biz bunları hayata geçireceğiz ancak bunları tek başımıza yürütme şansımız yok. Bursa’da herkes Bursaspor’u konuşuyor. İşyerlerimizde, iş görüşmelerimizden önce mutlaka bir 10 dakika Bursaspor konuşuluyor. Bursaspor’u seven herkesten Bursaspor’a reklam vermelerini, sponsorluk yapmalarını, projemize destek vermelerini bekliyoruz. Bugün BESOB’un vermiş olduğu bu katkı inşallah hayırlara vesile olur. Bundan sonra Bursaspor’a katkı sağlayacak olan tüm BESOB üyelerine şimdiden teşekkürlerimizi sunuyorum.”

BESOB Başkanı Arif Tak ise Bursaspor’un başarısına maddi, manevi destek vermenin bu kentte yaşamını sürdüren herkesin görevi olduğunu belirten Tak, tanıtımın sonunda işyerinin elektriğini, Bursaspor Elektriğe geçiren formu imzalayarak öncülük yaptı.

Başkan Recep Bölükbaşı ile göreve geldiklerinden itibaren temas halinde olduklarını belirten BESOB Başkanı Arif Tak şu konuşmayı yaptı;

“ Sporda görev yapmak oldukça zor bir görevdir. Adeta ateşten gömlek giyilir. Zaman zaman sıkıntılar yaşanılır. Takım mağlup olduğundan sıkıntılı duruma düşülür, kazandığında ise göklere çıkartılırsınız. Her maç kazanılacak diye bir şart yoktur. Dünyanın en büyük kulüpleri bile zaman zaman mağlubiyetler alabiliyor. Başkanımızı tebrik ediyorum. Büyük fedakarlıklar yapıyorlar. Bize de görev düşüyor. Bu ateşten gömleği giyen kişilere yönetim süresi boyunca hem maddi hem de manevi destek vermek bizim görevimiz. Bugün lige baktığımızda Bursaspor liderden sadece 3 puan geride. Ben çok ümitliyim. Bursaspor hedeflenen ilk 5’in içerisinde mutlaka yer alacaktır. Geçmişte bunu yaptık yeniden neden olmasın? Esnaf ve sanatkarlarımızdan bu proje için destek bekliyoruz. 135 TL’lik rakam biraz yüksek ama ilerleyen dönemde bu rakamın aşağılara inmesi bekleniyor. 2016 yılı itibariyle projenin tam anlamıyla Bursaspor’a kalıcı gelir getiren bir noktaya geleceğini düşünüyorum.  Çorbada bizim de bir tuzumuz olsun. Burada damlaya damlaya göl olur. Buradan gelecek paralar ile hizmetler yapılacak. Parasız hiçbir şey olmuyor. Bugün bu proje için işletmemizi Bursaspor Elektrik’e geçiriyorum. İnşallah bu siftah Bursaspor’umuza hayırlı olur” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu