Altepe’den 1000 forma ile destek

Bursasporlu Eğitimciler Hareketi Derneği’nin önerisi ve Bursaspor Kulübü’nün Ar-Ge ekibi tarafından yürütülen ve şuana kadar 719 kişi ve kurumun 7 bin 543 adet forma aldığı ‘Onun formasını da sen al’ isimli kampanyaya Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’den de destek geldi. Başkan Altepe’de 1000 forma alarak kampanyaya en fazla destek verenler arasında ilk sıraya yükseldi.

Bursa’nın en önemli marka değerlerinden birinin de Bursaspor olduğunun altını çizen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Bir taraftan kentimizin takımı başarı çıtasını yükseltirken diğer taraftan da takımına destek olan sahip çıkan nesiller yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Bursaspor’un başlattığı bu kampanya bizim hedeflerimizle de çok güzel örtüşüyor. İçinde Bursaspor sevdası taşıyan çocuklarımız bu kampanya sayesinde artık üzerlerinde de yeşil beyazlı formayı taşıyabilecek” diye konuştu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu