21,6 milyon ₺ yerine 5 milyon ₺ geldi!

“Yeniden Büyük Bursaspor” sloganıyla Bursa Ticaret Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde başlatılan destek kampanyasında açıklanan rakamın yarısına bile ulaşılamadı.

BTSO Başkanı İbrahim Burkay yaptığı açıklamada 21,6 milyon ₺ gibi bir geliri Bursaspor Kulübü‘ne teslim edeceklerini açıklamıştı. Ancak geçen iki ayı aşkın süre içinde Bursaspor Kulübü‘ne şimdiye kadar 5 milyon ₺ verilebildi.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Atıp tutmaya eleştiriye geldi mi herkes kral ! Ne yazık ki bu takıma gönül veren kemik taftarından başka fayda sağlayan yok ! O da kurtuluş reçetesi için yetersiz ! Herkes karınca kararınca şu düzenlenen kampanyalara destek verseydi inanın böyle olmazdı ! 1 paket sigara parası olan SMS bile doğru düzgün atılmadı !

   26
   2
 1. Konuşulan paralar büyük paralar emin olun bende var diyen adam bile şuan para veremez. Takıma gelecek olursak ciddi anlamda önemli fırsatları geri tepiyoruz, bu şekilde süper lige çıkamayız nitekim çıkan diyen kendini kandırır. Selçuk Erdoğan denilen şahısın Bursaspor’a katkı verdiğini göremiyorum bu nedenle derhal gönderilmesi gerekiyor. Şirketlerden, şahıslardan, önemli kuruluşlardan, valilikten ve belediyeden medet ummaya devam edersek eğer sonumuz pek hayırlı gözükmüyor çünkü kaybeden onlar değil bizler olacak.

  30
  1. @Rnkc yorumuna yanıt olarak

   Bu dediğin devlet kurumları da Bursaspor’ a yardım etmese kim yardım edecek söylesene zaten kimsenin 1 gram faydası yok Bursasporumuza ?!

   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    İşte mabedimiz olan Atatürk stadyumunu da böyle kaybettik, şimdi orayı arar olduk. Merhum Ibrahim başkan siyasetin Bursaspora yakınlaştığını görünce tepkisini göstermişti. Sonra ki başkalar bunu beceremedi yakınlaşmasını arkaya alınmış güç olarak görüldü. Şuan vaziyet zaten ortada onlara gebeyiz git derlerse gidicez, gel derslerse gelicez.

 2. kardeşim bu iş taraftar ile olmaz, sanayici ve işadamları, belediye, bürokrasi ve btso ile olur taraftar sadece tribünlerden destek verebilir.

 3. zaten mantıklı insan bunun taraftarın gazını almak için yapıldığını anlamıştır. 22 milyon asla vermez btso!!!! ve diğer kuruluşlar

 4. Arkadas yonetim tv8 ile kampanya baslatmisti ne guzel bu sanayiciler onunu kesti 1 gecede toplanirdi o para reklam yapmak icin bir suru isim meraklisi arardi ama ne oldu iptal sonrada biz yeniden baslatalim dediler olan bu iste tv basinda olsaydi 1 gecede cok daha fazlasi toplanirdi NETTT

  1
  2
 5. Bir tv’de izledim.Borç girdabında olmayan çok ama çok az kulüpvar diye söz sarfetti ki doğrudur.

  BURSASPOR şu ya da bu şekilde bu borç sarmalında.Ben bundan çıkışımızın olacağı ümidindeyim.Nasılmı:
  Bir kere madem yanlışda olsa bu stad yapıldı şimdi bundan nasıl kazanç sağlarız onun için formüller,çözüm üretmeler yapmalıyız.
  Stadımızın çevresi şehrin önemli iş ve ticaret bölgesi ile arasında bir çayımız var.
  Stadın altındaki işyerleri,otoparkı ve çevresdeki boş alanlArın gelir getirmesi için acilen İSTASYON BAĞLANTISI YAPILMALIDIR.
  İstasyondan sonra A.OSMAN SÖNMEZ hastahanesi içinde mülki idareciler ve var olduğu söylenen amma pek fark ettiremiyen o LOBİCİLERİMİZ lütfen bu inşaatın tez zamanda bitirilip hastahanenin faaliyete geçmesini sağlamalılar.Bu işler yapılınca STAD DARPHANE gibi gelir getirecektiiir.
  Kısa vade de ise bağış yerine en erken 3 yıl sonra ödenecek borçlanma yapılmalıdır.BAĞIŞile BORÇ almak farklı olduğundan bu konuda kulübün kaynak temini daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim.

 6. ŞAMPİYON OLDUĞUMUZDA VE SONRASINDA YAPILACAK KUTLAMA EĞLENCE VE YEMEKLERE BU KAMPANYAYA KATILANLAR DESTEK OLANLAR VE TARAFTARIN HARİCİNDE GELEN OLURSA ŞAMPİYONLUĞUNU SAHİPLENMEYE KALKARSA O ŞAMYONLUK TA O YEDİĞİ İÇTİĞİ DE HARAM OLSUN.

 7. Bize rahmetli İbrahim Yazıcı gibi sağlam karakterli, rahmetli İlhan Cavcav gibi işini iyi bilen kulubu iyi çevirecek potansiyelli, İstanbul da lobisi olan uzun vadeli iyi bir başkan lazım, Hayri Yazıcı Levent Kızıl ilk aklıma gelen isimler…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu