“Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum”

Şenol Güneş şöyle konuştu:

“Seyircimizin az olduğu bir maçta gündüz saatinde iki takım da oyuna tedirgin başladı. Adaptasyon sorunu vardı, top kayıpları vardı ama golü erken bulmamız oyunu lehimize çevirdi. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Bütün oyuncularımı kutluyorum. Disiplinli oynadılar. Son anlardaki hatalar dışında… Güzel maç oldu çok gol ve gol pozisyonu oldu. Gol de yiyebilirdik, daha çok gol de atabilirdik. Biz daha önce bulduğumuz pozisyonları gole çeviremedik. Yalnız son bölümdeki hataları affetmiyorum. 5-0’dan sonra 3 cezalı oyuncu olması hiç akıl karı değil. Hiç gereksiz şekilde, hiç pozisyon yokken kart görmelerini kabul edemiyorum. Serdar çok etkilendi karttan sonra. Kontrolsüz girişinin ardından sarı gelince oyundan koptu. Gol de ardından geldi. Bekir’i uyardım gitmesin diye. O da gördü. Ozan da önceden görmüştü. 3 oyuncu kaybettik, 3 puan aldık. Diğer oyuncular da hazır olsun, maçları da onlar alsın. Eksiklerimiz hala var bunları düzelttiğimizde daha çok maç kazanırız. Yine de bütün oyuncularımı tebrik ediyorum.”

 

Shota: Kariyerimde ilk kez böyle bir darbe yedim

Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze maç sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Keşke yorum şansı olsa… Bursa’yı tebrik etmek lazım. Gerisini konuşmanın bile anlamı yok. Kariyerimde ilk kez böyle bir darbe yedim. Tabi ki beklemiyordum. Bursa’nın hak ettiğini söylemek lazım. Fazla maçla ilgili yorum yapmak istemiyorum.”

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu