‘Beşincilik Hakettiğimiz Biryer Değil’

Arjantinli savunma oyuncumuz Renato Civelli kampın çok iyi geçtiğini söyledi ve ilk yarıyı hak ettiğimiz yerde bitirmediğimizi vurguladı.

Renato Civelli sözlerini şöyle sürdürdü; “Sezonun geri kalanında ihtiyacımız olan antrenmanları şuanda yapıyoruz. Sezonun geri kalanında iyi olabilmek için bu kampı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Bu tarz kamplarda oynanan hazırlık maçları bir takımın ritmini yakalayabilmesi için çok önemlidir. Kampta maç yapabilmek adına tek seçeneğinizdir. Bu tür maçlarda alınan sonuç çok önemli değildir. Önemli olan sizin takım içerisinde işlevselliğinizi sahaya iyi yansıtıp yansıtamadığınızdır. Bende maçı belli bölümlerinde istediğimiz oyunu işlevselliğimizi sahaya yansıttığımızı düşünüyorum.”

 

Beşincilik Hakettiğimiz Biryer Değil

 

Bence fena bir ilk yarı geçirmediğimizi söyleyebilirim. Fakat 5.lik bizim hak ettiğimiz bir yer değil. Eğer sıralamada üstümüzde olan takımlarla oynadığımız müsabakalardaki puan kayıplarına bakarsak, çok basit hatalardan puan kaybettiğimizi görebiliriz. Fakat diğer müsabakalara bakacak olursak buda takım olarak geliştiğimizin, hatalardan ders çıkardığımızın göstergesidir. Ben eminim ki o hatalar olmasaydı liderle olan puan farkımız olmazdı ve şuan hak ettiğimiz yerde olurduk.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu