Zeki Çelik , 7 milyon euro’ya Roma’da

Bursadabugün.com Spor yazarı Serkan Yetişmişoğlu'nun köşe yazısından alıntıdır.

1997’li sağ bek Zeki Çelik, 7 milyon euro bonservis ücreti ve bir sonraki satıştan %15 pay karşılığında Lille‘den Roma‘ya gitti dün…

Ünlü teknik adam Jose Mourinho, Tottenham‘dayken alamadığı Vakıfköylü Zeki‘yi bu kez Roma‘ya aldırdı.

Peki, Nilüfer‘de kiralık oynarken, A takıma almayan ve “gidebilir” diye rapor veren Hamza Morinyo‘ya ne demeli?

Ah Hocam ah!

Aklıma geldikçe kafayı yiyeceğim!

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mmdoff yorumuna yanıt olarak

   Maalesef ki doğru söylüyorsun. Ayrıca bu konu 3-5 cümle ile geçilecek bir konu değil Türk futbolunun en büyük sıkıntılarından biri kaliteli hoca yokluğu.

   14
   1
  2. @Mmdoff yorumuna yanıt olarak

   Sanki biz satmisiz gibi reklam yapıp durmayın. Bizden yetişen değerleri bir Altınordu gibi kulüp gibi yapıp direkt avrupaya kendimiz satamıyor bir de üstüne bedavaya yolluyoruz sonra Avrupalı değerini bilip satinca reklamı da biz yapıyoruz. Değiştirin su kafayı artık. Bizim sadece Enes Ünal var ismini ve reklamını yapacağımız. Gerisi tıraş.

   16
   1
 1. Ben cevap vereyim Serkan abi , Hamza senin futbol bilgini öpeyim…. son 5 yilda kaybettigimiz Vakifkoy patentli adamlari kadroda tutabilseydik suan, bu sene UEFA da rakibimiz kim olacak diye dusunuyorduk…..

  25
  2
 2. Kulüp %3.5 yetiştirme bedeli alacak mı
  Asıl kulübümüzü ilgilendiren konuya
  Deginmemişsiniz Sayin Yetismisoglu

  5
  3
 3. Bu haberleri gördükçe hamzanın kulaklarını çınlatıyorum, siz birde seneye burak kapacağı izleyin elin oğlu nasıl oynatıyor.

  3
  2
 4. Hamza gibi kendini hoca sananlar bu nedenle gittikleri kulüplerde sezonu tamamlayamıyorlar. Oysa hoca dediğin elindeki oyuncudan en iyi verimi almayı bilen kişidir. Bunu Gordon Milne de gördük. Sağ bekte santrofor üreterk. Bizde çalışırken de dar kadroyla rekorlar kırmıştı.

  3
  1
 5. Altyapıdan gelen adamları tutsak, Türkiye kimsenin başaramadıklarını uefada biz başarırdık. İroni değil.. Bu adamlar yıllardır altyapıda birlikte top koşturuyor, A takıma gelmeleri seneleri alıyor boru değil. Uyum birbirini tanımak bunlar takım olmak için önemli ama yazık valla… Bizim gençlerede yazık onları tutamayan i.ne yöneticilerede.

  1. @tbrkk yorumuna yanıt olarak

   Tamam iyi güzel de renktaşım Türkiye de üçüzler var devleti bırak mafya bile bunlara çalışıyor adamlar istediğini alıyor parasını da devlet ödüyor
   Dünya da hiçbir takım yok bir çok büyük firma olacak tek takım olacak ve 2.lig de oynayacak…
   Bir bakın bakalım Bursa daki büyük firmalar vergisini nereye ödüyor Bursa ya mı İstanbul a mı…
   Bosch da çalıştığım için biliyorum Bosch bile çöpünü Bursa ya atıyor ama vergi İstanbul a…
   Recep Altepe de bunu öğrenince bir çoşmuştu ki Bursaspor u Real Madrid sanmıştı..
   Sonuç adamı bir tokat da attılar dışarı…

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu