Yıldırım Belediye Başkanı’nı Ziyaret Ettik

Yönetim Kurulumuz, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’yi bugün makamında ziyaret etti. Yıldırım Belediye binasında gerçekleşen ziyarete, Başkanımız Recep Bölükbaşı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Nihat Sapan, Yahya Bahadır, Kemal Kirevetözen, Ali Büyükkurt, Ali Turan, Nihat Akınoğlu ve Mehmet Küçükyalçın’ın yanı sıra Denetleme Kurulu Başkanımız Kamuran Şakir, AR-GE Grubu Başkanımız Kemal Güler ve Genel Müdürümüz İsmail Özdemir katıldı.

Ziyaret sırasında konuşan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali şunları söyledi; “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz, Bursasporumuzun başkanını ve yönetim kurulunu Belediyemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bursaspor, Bursa’mızın en büyük ve değerli markası. Bu büyük markanın her zaman başarılı ve Bursalıları mutlu edecek performansı sergilemesi arzu ediyoruz. Siz değerli Başkan ve Yönetim Kurulu göreve geldiğinden beri takip ettiğimiz ölçüde ve spor kamuoyunun beğenisini kazanan işler yaptığınızın farkındayız. Bizde yerel yöneticiler olarak sporu her zaman önde tutuyoruz ve Bursaspor için elimizden geleni yapıyoruz. Göreve geldiğim günden bu yana hep söylüyorum, Yıldırım sporun merkezi olacak ve gençlerimizi spora teşvik ediyoruz. Bu çalışmalarımızın da karşılığını almaya başladık. Bursasporumuz içinde her zaman göreve hazırız elimizden gelen katkıyı fazlasıyla yapmaya hazırız. Sizleri burada ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

Başkanımız Recep Bölükbaşı ise, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Yıldırım Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Edebali bildiğiniz gibi geçtiğimiz seçimlerde göreve geldi. Kendisi göreve gelir gelmez yaptığı çalışmalarla Yıldırım ilçesinin gözbebeği oldu. Basında yer aldığı gibi burada da görmüş olduk kendisinin makam odasının kapısı yok, herhalde bu Türkiye’de bir ilk olmuştur. Geçtiğimiz dönemlerdeki Yıldırım Belediye Başkanlarımızın da ilçemize çok katkıları oldu. Onları da buradan saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Sayın Edebali kulübümüze gelerek bizleri ziyaret ettiğinde de bizlere çok yardımcı olacağını vurgulamıştı. Bizimde bu doğrultuda kendisinden Vakıfköy Tesisleri ile ilgili isteklerimiz olmuştu oda bizleri kırmadı, saha aydınlatması, istinat duvarı ve onun dışında bir takım çalışmalar için bize yardımcı oldu. Buradan kendisine bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki talep ve isteklerimiz içinde bize yardımcı olacağınızdan hiç şüphem yok. Ben sizi ve ekibinizi Yıldırım ilçesine yaptığınız katkılar ve çalışmalardan dolayı kutluyorum. Bizleri kırmayıp makamınızda kabul ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum, umarım bundan sonrada bu görüşmeleri sık sık yaparız.”

Yapılan konuşmaların ardından Başkanımız Recep Bölükbaşı, İsmail Hakkı Edebali’ye isminin yazılı olduğu Bursaspor forması ve Bursaspor rozeti hediye etti.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu