Vali Karaloğlu’na Ziyaret

Münir Karaloğlu: “Bursaspor Toplumun Moral Kaynağı”

Ziyaret sırasında konuşan Vali Münir Karaloğlu, geçtiğimiz haftalarda belinden ameliyat geçiren Teknik Direktörümüz Şenol Güneş’e geçmiş olsun dileklerini iletti ve Pazartesi günü oynayacağımız Fenerbahçe müsabakasında başarı diledi.

Valimiz Münir Karaoğlu sözlerini şöyle sürdürdü; “Geçtiğimiz haftalarda İstanbul takımlarıyla oynadığımız müsabakalarda iyi oyun ortaya kondu fakat iyi sonuç gelmedi umarın bu hafta Fenerbahçe’ye karşı hem iyi oyun hemde iyi sonuç gelir. Bu hafta alacağımız bir galibiyet bizi üst sıralara çıkarır. Bizler size, takıma ve yönetime çok güveniyoruz. Bursaspor kentimiz için önemli bir değer. Bursa kentinin en büyük marka değeri. Daha önemlisi toplumun moral motivasyon kaynağı. Takım iyi bir sonuç alınca o hafta insanların morali yükseliyor, sokaktaki yürüyüşleri bile değişiyor. Takımla şehir arasındaki bağın güçlü olduğu şehirlerden birisi Bursa. Taraftarlar bu hafta için söz verdiler Fenerbahçe maçına geleceklerine dair. Bizlerde bu müsabakada taraftarlarımızı görmeyi umut ediyoruz. Takımımızın bu müsabakadan iyi bir sonuçla ayrılacağına inanıyorum.”

 

Şenol Güneş: “Çizgimizi Yukarı Çıkarmak İstiyoruz”

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş desteklerinden dolayı Vali Münir Karaloğlu’na destekleri için teşekkür etti ve sözlerini şöyle sürdürdü; “İlginç bir lig yaşıyoruz. İyi tarafımız bir çizgimiz var onu devam ettiriyoruz. Çizgimizi daha yukarıları çıkaracağız. Maç sonuçlarımızda daha iyi olursa bizim içinde, Bursaspor taraftarları içinde moral ve motivasyon kaynağı olacaktır. Geldiğimiz ilk günden beri hep yanımızda oldunuz. Sıkıntılı günlerimizde de hep destek oldunuz. Ben size çok teşekkür diyorum. Sizi her zaman yanımızda görmek istiyoruz. Sizin varlığınız takımımıza moral ve güç veriyor. Valiliğimizin, Belediyemizin, emniyetimizin ve sivil toplum kuruluşlarının iç içe olduğu samimi bir takım olmak istiyoruz. Dün yapılan antrenmanımızda güzel bir motivasyon yaşadık. Taraftarlarımız dün antrenmana gelerek bizlere ve takımımıza çok destek oldular." dedi.

 

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş,  ziyaretin sonunda Bursa Valimiz Münir Karaloğlu’na üzerinde isminin yazılı olduğu 16 numaralı Bursaspor forması ve futbolcularımızın imzalamış olduğu futbol topunu hediye etti.

Valimiz Münir Karaloğlu ise Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve beraberindekilere Bursa Ulu Şehir logosunun yer aldığı rozet hediye etti.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu