ÜNİTİMSAH’tan Ziyaret

Ziyarette Başkanımız Recep Bölükbaşı’nın yanısıra yönetim kurulu üyelerimiz Kemal Kirevetözen, Nejat Çölek, Ali Büyükkurt, Enver Kumova, Sadettin Garip, Recep Turgut ve AR-GE Proje Başkanımız Kemal Güler hazır bulundu.

Geçtiğimiz aylarda ÜNİTİMSAH’ın yapılan genel kurulunda Başkan seçilen Cem Tunçbilek, Bursa Merkez, Manisa, Karabük, İzmir, Muğla ve Antalya temsilcileri ile birlikte Özlüce Tesisleri’mizde Yönetim Kurulumuz ile biraraya geldiler.

 

Cem Tunçbilek: “ Elimizden geldiğince Bursaspor’a katkı yapmak istiyoruz”

 

Yıllarca gurbette Bursasporluluğu yaşadığını belirten ÜNİTİMSAH Başkanı Cem Tunçbilek, “ Çoğunluğu, Bursaspor’u uzaklarda gönüllerinde yaşayan Bursa sevdalısı öğrencilerden oluşan ÜNİTİMSAH, maddi manevi hiçbir karşılık beklemeden Bursaspor’un yanında. Son dönemlerde Bursa kenti dışında yaşayan Bursaspor sevdalıların sayısı çok arttı. 50’ye yakın temsilciliğimizde Bursa ve Bursaspor’u elimizden geldiğince destekliyoruz. Gurbetteki öğrenci arkadaşlarımız takımımız maç yapmak için kentlerine geldiğinde müthiş heyecan duyuyorlar. Takımımız, kentlerine ayak bastığı andan itibaren gerek otel önünde karşılamalar olsun ve gerekse tribünden destek olsun üyelerimiz her an Bursaspor ile birlikte oluyorlar. Bizler kurulduğumuz 2002 yılından bu yana kendi aramızda yaptığımız toplantılarda Bursaspor için birçok proje oluşturduk. Zaman zaman bu projelerimiz de yönetimlere sunduk. Sizlere de sunacağız. Bizler elimizden geldiğince kulübümüze katkı yapmak istiyoruz. Sizlere, hocamıza, futbolcularımıza sonsuz başarılar diliyoruz” dedi.

 

Başkan Recep Bölükbaşı: “ Çirkin ve kötü tezahürat konusunda dikkatli olmalıyız”

 

Başkanımız Recep Bölükbaşı ziyarette yaptığı açıklamada ÜNİTİMSAH üyelerinin yıllardır Bursaspor için yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ettiğini ve  kendilerinden gelecek her türlü projeye de açık olduklarını belirtti.

Başkanımız Recep Bölükbaşı sözlerini şöyle sürdürdü; “ Gurbetteki Bursasporluluk duygusu biraz daha anlamlı. Çok ulvi bir iş yapıyorsunuz. Yeni seçilen yönetim kurulunuza başarılar diliyorum. Sizlerin Bursaspor’a çok büyük katkılarınız var. Tüm taraftar derneklerimizden katkılar bekliyoruz.  Taraftarlarımızın biletlerini alarak stadyuma gelmelerini ve sadece takımımızı desteklemelerini istiyoruz. Son haftalarda hakaret ve küfür olan tezahüratlar nedeniyle cezalar aldık. Fenerbahçe maçında taraftarlarımızın stadyuma gelmesi için büyük bir çaba sarfettik. Büyük bir oranda da stadyumumuz doldu ancak bu hafta maçımızı maalesef Maraton ve Kapalı Kale Arkası tribünleri boş olarak oynayacağız. Federasyonun sıfır tolerans söylemi var. Bu cezaları hak edip, etmediğimiz tartışılır. Ancak sonuçta bugüne kadar 550 bin TL para cezası ve ayrıca hasılat kaybı yaşadık. Mali yönden sıkıntı yaşadığımız bir dönemde bu cezaları almamamız için taraftarlarımızdan rica ediyoruz. Lütfen küfür ve hakaret içeren tezahüratlarda bulunmasınlar. Hakaret içermeyen tezahüratlarda bulunsunlur. Sonuçta bir tane Bursaspor var. Bursaspor’umuza zarar vermeyelim. 2010 yılında şampiyon olduğumuzda seyircimiz de Fair-Play şampiyonu olmuştu. Bu durumdan dolayı büyük onur duymuştuk.  Bu haftadan itibaren birlik ve beraberlik içerisinde küfürsüz olarak takımımızı destekleyelim. Bundan sonraki maçlarımızda dikkatli olalım. Tribünde 300 kişi kötü tezahürat yapsa bile tüm tribüne kapatma cezası uygulanıyor. Herkesin sorumluluğu büyük. Biz büyük bir kulübüz. Türkiye’nin en büyük kent takımıyız. Bu sezon bizim çıkış sezonumuz olsun. Önümüzdeki sezon yeni stadyumumuz ile çok daha büyüyeceğiz. Bursaspor hepimizin takımı. Şuanda ligde en iyi futbol oynayan ekip olarak gösteriliyoruz. Bizler görevimizi yerine getirdiğini düşünüyoruz. Hocamız da, futbolcularımızda görevlerini yapıyorlar. Herkes görevini yaptığı takdirde çok daha başarılı olacağız. Sizlere tüm çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Kapımız her zaman sizlerin görüşlerini açık.”

Ziyaretin sonunda ÜNİTİMSAH Başkanı Cem Tunçbilek, Başkanımız Recep Bölükbaşı'na, ÜNİTİMSAH bardağı, defteri, kalemi ve atkısı, Uludağ Üniversitesi Temsilcisi Onur Yalın ise çiçek takdim etti.         

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu