Onun büyüklüğü Bursaspor’u 5. büyük yaptı

Bursaspor’da İbrahim Yazıcı ile birlikte 4 yıl birlikte çalışan yeşil beyazlı takımı eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, “Büyük adamdı. Onun büyüklüğü Bursaspor’u Türk futbolunun 5. Büyüğü yaptı. Çok çok üzgünüm” dedi.

Sağlam öyle konuştu: Mekanı cennet olsun onu sevenlere Allah sabırlar versin. Yazıcı büyük adamdı. Onun büyüklüğü Bursaspor’u Türk futbolunun 5. Büyüğü yaptı. Beraber çalıştığımız sezon içinde çok güzel günler yaşadık. Türk futboluna altın harflerle yazılacak başarı yakaladık. Hayat böyle işte bir gün son buluyor hepimiz çok üzgünüz. Yapılması gereken şey ona dua etmek. Futbolcu kardeşlerimizin de bundan sonraki dönemde İbrahim Yazıcı’yı yattığı yerde daha da rahatlatacak mücadeleyi ortaya koymaları. 4 sene geçirdik beraber. O yüzden üzüntümüz çok büyük. Tekrar kendisine Allahtan rahmet diliyorum İnşallah mekanı cennet olsun sevenlerine başsağlığı diliyorum.

 

havadis16.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu