Merinosspor Sezonu Açtı

Yeni sezona Bursasporumuzun eski futbolcularından ve teknik direktörlerinden Yalçın Gündüz’ün çalıştırıcılığında giren Merinosspor’da hedef sezon sonunda 3.Lig’e yükselebilmek.

 

İlhan USLU; “DESTEĞİMİZ TAM”

Bursa Merinosspor’un tanıtımına katılan Genel Sekreterimiz İlhan Uslu ise geçen yıl son anda kaçırılan şampiyonluğun bu yıl gelmesi için Merinosspor’a destek olacaklarını belirtti. Uslu sözlerini şöyle sürdürdü; “ Yeni sezon Bursa Merinosspor için hayırlı olsun. İyi bir sezon geçirmelerini diliyoruz. Ne kadar Bursasporluysak, o kadarda Bursa Merinossporluyuz. Geçtiğimiz sezon son dakikada talihsiz bir şekilde şampiyonluğu kaçırdık. Bu sene güzel bir kadro kurduk. İyi bir teknik kadromuz var. İnşallah istediğimiz sonuca ulaşacağız” dedi.

 

Selçuk EREN; “PIRIL PIRIL BİR EKİP”

Basın sözcümüz Selçuk Eren ise heyecanı gözlerinden okunan bir ekip gördüğünü söyledi. Eren, “ Bursa Merinosspor bizim gözbebeğimiz. Bursapor olarak her zaman yanlarındayız. Pırıl pırıl bir kadro kurulmuş. Yeni yönetim kurulu, yeni bir teknik adam ve yeni futbolcuların heyecanını gözlemledik. İnşallah diledikleri tüm başarıları elde ederler. Fırsat buldukça maçları da izleyeceğiz. Geçtiğimiz sezon son maçta şampiyonluğu kaçırarak üzülmüştük. Bunlar bize tecrübe oldu. Bu sezon inşallah mutlu sona ulaşırız” dedi.

BOZALİ; “ HAYIRLI OLSUN”

Bursa Merinosspor Basın Sözcüsü Bedirhan Bozali yaptığı açıklamada hedefin eski günlerdeki gibi başarılı bir Bursa Merinosspor yaratmak olduğunu belirtti.

Bozali şöyle konuştu; “ Yeni sezon hayırlı olsun. İnşallah Bursa Merinosspor Kulübü olarak eski günlerdeki gibi dirildiği başarılı olduğu bir sezonu yaşatırız. Takımımızı, Bursaspor Yönetim Kurulu’nun desteği ile yeni sezonda inşallah hak ettiğimiz yerlere taşıyıp, şampiyonluk sevincini yaşarız” dedi.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu