Kulübün 104 milyon ₺’sine temlik gelecek!

Mesut Mestan "Federasyon'dan 1 kuruş istesek veremezler." dedi.

Mestan açıklamasında “Şu an 104 milyon TL‘lik Federasyon‘dan gelecek paraya temlik söz konusu. Bunun büyük bir bölümü bankalar. Ancak ne olursa olsun bu zorluğu aşacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

66 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sizi oraya oturtan “Büyükler”inizden” isteyin sayın Mestan.Malum ipleri ellerinde tutanlar onlar.Birde omurgasız corbacilar var.Onlar size şak şak tutmayı çok severler.Onlar veriversin bir zahmet.Ben bir kongre üyesi olarak seçim günü pusulami geçersiz kılıp çıkacağım.Birilerinin kuklası olmaktansa onurumla düşmeyi tercih ederim.

  187
  89
  1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Merak ediyorum,
   1060 kişiden biri olmaktan utanıyor musun?
   Takım bağıra bağıra düşüyorum derken gittiniz halâ A.a ya oy verdiniz
   Bu saatten sonra oy pusulanı geçersiz saysan ne yazar?
   Koskoca çınarı yıktınız!
   Bi çekilin artık Bursasporun yakasından!

   4
   4
  2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   aslında ”istemezük!” kafası 8-9 sene önce ligden ve gönüllerden düştü.
   sadece konuşursunuz, fedakarlığa gelince sus-pus.
   bak ne güzel kongre üyesiymişsin. elbette kukla olma. ama gel kulüp içinde mücadeleni ver. beğenmiyorsan aday ol seni seçelim, değilsen adayını söyle onu bilelim.
   valla sevgili kardeşim, futbolla ilgili 2 tane takvim yaprağı okumuşsun, onu da tam olarak anlamamışsın burada ahkam kesiyorsun.
   aslında yorumlarını okurken neredeyse sırtını bile görebiliyorum. senin üzüm yeme diye bir derdin yok. senin için varsa yoksa bağcı. (ego-ön yargı-siyaset) ne olur bırakın artık bu ”küçük olsun, benim olsun mantığını!”
   kulüp zor günlerden geçerken ya çözüm önerileri getirin, ya destek verin ya da gölge etmeyin.

   ancak, volkan-sercan konularında sana katılıyorum. bu saatten sonra takıma katkı vermeleri çok zor. sadece maç başı olarak anlaşılabilir. bu maddi açıdan hem risksiz, hem de onları hala beğenen ve isteyenler için performanslarını, yani gerçeği görme fırsatı olur.

   39
   20
   1. @öneri-yorum yorumuna yanıt olarak

    Vallahi siyasi nufuzum olsa o kadar demek istediğim şeyler var ki! Ancak konuşursam sonum hapiste biter.Savunmaya avukat bulamam.O yüzden susup Bursaspor’un kül oluşunu izleyeceğim.Elimden geldiğince kendimi de mağdur etmemeye çalışarak size gerçekleri anlatmaya çalıştım.Ha dilim sertti kabul ediyorum.Ancak bugün bana mestani savunanlar yarın Bursaspor bölgesel amatöre doğru freni patlak kamyon gibi giderken keşke dinleseydik diyecekler.Size mesut Mestan la basarilar.Umarim ben haksız çıkarım siz haklı çıkarsınız ve Çağlar grubu sizin bursasporunuzu şampiyon yaparak süper lige geri çıkarır.

    31
    28
    1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

     Sen bence uyelikgini iptal ettir dostum bursasporun sana ihtiyaci yok bunalmisin milletide bunaltiyon bugunlerde bursaspora destek lazım senin gibi kostek degil bildiklerinlerinle beraber git gelme bursaspora yardim etmicekseniz gidin gelmeyin yorum yapmayin…

     10
     6
    2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

     Valla ben @öneriyorum un Yorumunda bir tane bile Mestan ve çağlar övgüsü görmedim.
     Futbolu bilmiyorsun ama yalan üzerinden algı yaratma konusunda mahir olduğun bir gerçek.
     Kusura bakma tartışmaya girilecek biri değilsin. Keşke tek kusurun sert üslup! Olsaydı.
     Senin dinin sana, benim dinim bana deyip konuyu kapatalım.

     11
     2
    3. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

     1- ”kendimi mağdur etmemeye çalışarak gerçekleri anlatmak!” derken bile aklın sıra mağdur edebiyatı yapıyorsun.
     2- bu kadar korkak olma. içinde küfür, hakaret, yalan ve iftira olmadıkça her türlü siyasi eleştiriyi yapabilirsin. yapmalısın. yapılıyor da.
     3- ”susup bursasporun kül oluşunu izleyeceğim!” Maşallah iyi ki de susmuşsun her yer senin yorumunla dolu. bir de konuşsaydın?!.
     4- benim yorumumda mesut mestan ve Cavit çağların isimleri geçmiyor. yazdıklarımı yorumla. niyet okumalarla yorum yapılmaz.
     5- birlik olalım, çıkana destek olalım. çünkü başka seçenek yok diyorum. çıkanı beğenmiyorsak, fikir üretelim, çözüm önerileri getirelim, alternatif isimler arayalım diyorum. az laf çok iş, destek ve fedakarlık diyorum. bunların neresi kadercilik, kabullenmişlik.

     13
     1
   1. @EREN yorumuna yanıt olarak

    Evet yorumu beğenmedim ve eksiledim. Ne var bunda.
    Sonra bizi ne kadar tanıyorsun da çorbacı diyorsun.
    Değerli kardeşim, eğer ben çorbacıysam şuna emin ol ki sen çorbanın ta kendisisin!..

  3. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Ne çok biliyonuz be kardeşim sallayacağınıza çıkıp aday olsaydınız o zaman ! Var mı bir projeniz ? Noyan’ ın akdemir’ in hayri yazıcı’ nın lemi keskin’ in sözde işadamlarının hiçbirinin maçası yemedi ! Gelen götürecek giden götürecek sonra siyaset diyeceksiniz. Evet siyaset devre de ama Bursaspor’ un kurtuluşu için devrede nankörlük etmeyin siyaset bütün kulüpleri kurtarıp borçlarını revize etti kulüpleri bırak şirketlerin fabrikaların bile borçlarını mali durumlarını iyileştirdi sosyal devlet anlayışı bunu gerektirir zaten yoksa herkes batakta bu durum sadece Bursaspor’ a has bir durum değil tabiki bizde bundan yararlanacağız şu sığ beyinlerinizi bi açın köstek değil destek olun…!

   42
   25
  4. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Volkan şen gelsin diyenlere soruyorum: Dün sizi 3 kuruş için satan ,en önemli maça ben bu takımın formasını bir daha giymem diyip maça çıkmayıp kaçıp İstanbul’a giden, 1 yıldır ayağına top bile değmemiş birinin neyine güvenerek gelmesini istiyorsunuz!? Anlamıyor musunuz? İlk fırsatta yine satacak!? Velev ki sizin dediğiniz gibi geldi devre arasına kadar da iyi maç çıkardı,hemen birileri akbaba gibi üstüne üşüşünce sizi yeniden satmayacak mi sanıyorsunuz o karakter fakirinin! Begenmeme luksumuzun olmadığı adamin ayağına bir sezondur top degmiyor top! Bu kadar verimli bir oyuncu olsa en kotu 2. Ligde kendine takım bulurdu! Anlamıyor musunuz !? Volkan şen tamamen menajer pazarlaması! Geldiğinde eski volkan seni izletebilmesi için(ki artık hiçbir şekilde o oyunu oynayabilecegine ihtimal vermiyorum ama sizin gibi polyanna ve omurgasız olduğumu varsayalım) en az bir sezon geçmesi gerek! Ve volkan sen artık 20 li yaşlarında değil! Hatta bırakın 20 li yaşlarını 20 li yaşlarının sonunda bile değil! 31 yaşında bu adam! bir sakatlansa Sercan in son geldiğinde yaptığı gibi Yata Yata milyonları indirecek cebine haftalarca! Anlayın şunu! Duygusal olmayın! Volkan şen ve sercan’ı getirmek bu takıma en büyük ihanettir! Lütfen akil davranın! Duygularınıza yenik düşmeyin! Lütfen!

   51
   62
   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Bir kac futbolcu onersene klüp bu haldeyken koşa koşa gelecek. Elbette volkanla sercanla bitecek iş degil. Illaki transfer olacak. Ama bos elestiri yapacak afamlar sussun lütfen.

   2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Simdi bizim secme hakkomiz yok eyer kadroda olsaydi bu yil zaten düsmezdik. Birakin artik bu cocukca konulari onun yasinday ken sizin hic hataniz olmadimi

   3. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    en önemli maç dediğin maç ziraat finali ve o dediğin hareketi serdar aziz yaptı , volkan şen değil , boş konuşmayın artık küme düştük alo farkında değilmisiniz

    6
    1
   4. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Kendi adamın yada senin düşündüğün başkan olmayınca takımı anında satıyorsun! Bursasporumuza en çok para kazandırıp giden bursamızın çocuğunu bu şekilde itham etmen çok yanlış…

    17
    14
    1. @dorukhan16 yorumuna yanıt olarak

     Kendi adamım veya benim düşündüğüm bir aday yoktu.Dusundugum şey ortak tek aday konusunda konsensüs saglanmasiydi.yola çıkarken yola çıktıklarını satan birisinin aday olmasını istemedim.Bu kadar basit.

     14
     9
   5. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Sercan desen tamamda volkanşen olsaydı ölüsü bile 2 maç aldırırdı ligde kalırdık.sizin gibi sığ düşünceliler,çok bilmışler yüzünden takım küme düştü.volkan maçbaşına anlaşmak istedi sezon başı ne kaybederdin?basiretsiz yönetim sizin gibi taraftarlardan çekinip alamadı volkanı sanki oynayanların hepsi messide istemiyorsunuz

    18
    8
   6. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Anlaşıldı.Kendimiz düşeceğiz ve ağlamayacağız.Buradan bu çıkıyor.Turk insanı ders almaktan aciz.Madem bu kadar istiyorsunuz karakter fakirini.Zaten getirdiler.Aciklamak için gün sayiyorlar.Biz de demokratik biçimde sizin isteklerinize boyun egecegiz ne yapalım.Tek uzuldugum nokta bugün “Yasa volkan şen,var ol sen! Kralsin volkan!” diyenler iki gün sonra Yata Yata milyonları cebine indirirken küfür etmeye başlayacaklar.Bu da Bursaspor u düştüğü dipsiz çukura daha çok itecek.Uzucu olan bu.Diyecek.bir şey kalmamış.Bundan sonra sizin gibi omurgasiz şekilde volkan şen yalakaligi yapmayacağım ve çorbacilar gibi yaşa mesut Mestan Varol çağlar baba nidaları ile oyumu da satmayacagim ama karşı da çıkmayacağım.Bugun itibariyle Bursaspor atkımı asiyorum ve bursasporlulugumu bırakıyorum.Benim gibi nosabtaki diğer firma sahiplerinin yaptığı gibi maddi manevi tüm desteğimi çekmeye karar verdim.Corba ve yalakalık sizindir.Karakter ve mazı bizim.Siz ettiniz siz bulun.Corbanizla,omurgasizliklarinizla,satilmisliklarinizla kirli futbolunuz sizin olsun.Benim midem böyle şeyleri kaldırmıyor.Bir onurum gururum ve haysiyetim var.Satilmis beş paralık bir karakterim hiçbir zaman olmadı.Bundan sonra gider sadece Bursaspor basketbol takımını izler ve desteklerim.Sizin gibilerle aynı futbol takımını desteklemek kendime hakarettir.

    19
    33
    1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

     bozacının şahidi, şıracı.
     tabi biz nerden anlayacağız?
     bilgi, birikim, donanım, taraftarlık, doğruluk, adamlık, insanlık, akıl, fikir hep siz ait erdemler ve özellikler.
     sizin yanınızda biz neyiz ki…
     sen zaten kusmuşsun kusacağını bize bir şey bırakmamışsın.

    2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

     Bence sen Basketbol.takımını da seyredip destelleme.Yeşil Bursa diye bir takım vardı,şimdi nerelerde bilmiyorum ama sen o takımı destekle.Sanki bir işverenmişsin gibi yazmışsın.Birkaç gün önce Sn.Faruk Çelik ile Sn.Cavit çağlar’ı ima ederek kulübe siyaset sokulduğu vurgusu yaparak bu durumu eleştirmiştim.Şimdi bakıyorum sen de siyaset vurgusu yapıyorsun.Sn.Mustafa Bozbey’de seçimlerden önce boynunda Bursaspor atkısı ile Bursaspor’luluk vurgusu yapıyordu.Nilbiad’da ligin bitimine 2-3 maç kala yönetimi eleştiri bombardımanına tutup gerektiğinde taşın altına ellerini koyabileceklerdi.Şimdi neredeler?Neden kendi görüşlerinde olan sanayici ve diğer meslek kuruluşlarından oluşan bir karşı aday yönetim kurulu oluşturmadılar?Senin gibi Bursaspor’lulara bu takımın maddi manevi ihtiyacı yok.Sen bu desteklerini NOSAB’a,NİLBİAD’a yap.Hatta neden karşı bir yönetim kurulu oluşturup aday olmadınız diye onlara da kız! onlara da yardım yapma.Sn.Mesut Mestan’ı zerre kadar sevmem ve de Bursaspor başkanı olacağı için çok öfkeliyim.Sn.Mestan aleyhinde birkaç yorum yaptım.Ama madem ki karşısında altenatif yok,bunu kabullenmekten başka çaremiz yok.Ali Ay’a ne kadar kızdıysakta tribünleri boşalttık mı?Kurulduğu günden beri şerefle ve her vaziyette onurlu bir şekilde peşinde koştuğum takımımı asla yarı yolda bırakmayanlardan olacağım.Çünkü ben iyi gün dostu değilim.Onun için yönetimlerin yapacakları transferlere aşıri tepki (tabii ki eleştiri yapıp fikirlerimizi belirteceğiz.)göstermeyelim.Geçmiste bunun ceremesini bu takım çekti.Onun için bu satırlarda karşı eleştirilere kızıp her türlü desteğimi çekeceğim demek hiç te hoş bir şey değil.Sn.Ali Ay’a ve yönetimine bu satırlardan edilen küfürleri bilmiyormuyuz.Neticede onlar da insan,onların da benim kadar Bursaspor’lu olduklarına inanıyorum.Ama bir kere çamura girdiler,iyi olsun diye debelendikçe dibe battılar ve de bunun hesabını vermeliler.Bu takımı düzlüğe yine biźler çıkaracağız.Çünkü bu takımın düşmesinde bizlerin de payı çok.Her ne kadar Sn.Mesut Mestan’ı benimsemesemde yeni seçilecek yönetim kuruluna başarılar dilerim.Onların başarısı bizim de başarımız olacaktır.

     10
     7
     1. @Hayro yorumuna yanıt olarak

      Onun niyeti siyaset üzerinden yürümek takma kafaya.. Herşeyi siyaset alt yapısıyla yorumluyor.. Okumak zaman kaybı

   7. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Volkan şen şu anda aç kalmış durumda parası bitti karısından ayrıldı ona yüklü bir mebla gitti. Devlete piyasaya birsürü borcu var. Batık durumda. Dileyen araştırabilir. Onun tek kurtuluşu bursaspor çünkü onu alacak takım yok alsalarda onu taşımazlar 1 aya kalmaz kadro dışı kalır. Ama bursaya atabilirse kendini iyi para alır kaptan bile yaparlar kendisini daha önce olduğu gibi. Volkan sercan bursaspordan uzak dursun.

    19
    9
   8. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Kendi çapında Volkan Şen’i yargılıyorsun ama hesap ortada:
    Volkan Şen Trabzonspor’a giderken 3.5 M.Eur + dönüşte maliyeti 1.75 M.Eur kazanç = 1.75 M.Eur
    Volkan Şen Bursa Şenol Güneş yönetiminde oynarken ligi 6. bitirdi dolaysıyla para kazandırdı????
    Ertuğrul Sağlam geldiği takımda kalmak istemedi ve Fenerbahçe’ye transfer oldu 2.5 M.Eur
    Volkan Şen Bursaspor’a 4.25 M.Eur + kazanılan maçlardan gelen gelir eklenirse iyi para + prestij kazandırmıştır…
    Şampiyonluk dan bahsetmiyorum bile…dolaysıyla Şimdiye kadar gelen oyuncuların karakteri ile Volkan Şen’nin karakteri tartışmaya gerek yok kardeş…maalesef Şampiyonluk bizim taraftara ağır geldi ve cezasını çekiyoruz…

    26
    5
    1. @EDO yorumuna yanıt olarak

     Daha olayı anlayamamissiniz.Sizinle tartışmaya lüzum goremiyorum.Para kazandırdı lafindan başka hiçbir şey bilmeyen bir guruhsunuz.Zihniyetinizi de açıklar nitelikte.Variniz yoğunum para.Volkanin gelince alacağı paralarla takım içindeki maddi dengeyi bozacagini,yapacagi disiplinsizliklerle takım içindeki ahengi bozacağını görmekten acizsiniz.Variniz yogunuz yoksa para.Sanirsiniz koca ülkede tek topçu volkan şen! Haklısınız para kazandırdı(!) Aynen(!) Dünyanın en iyi topcusu volkan şen(!)

     8
     11
    2. @EDO yorumuna yanıt olarak

     Bu mantıkla Krita bile gelebilir yani, yaşın uzun süre top oynamamış olmanın hiçbir etkisi yoksa Ali Tandoğan’a falan hocalığı bıraktırıp forma verelim

     8
     6
    3. @EDO yorumuna yanıt olarak

     Mesele Volkan Şen’in para kazandırması değil ki.Kupa finaline çıkmaması ,formayı giymeyi ret etmesi,yani armayı ret etmesi.Yani para kazandırsın da ne yaparsa yapsın mı diyeceğiz.Hemde tertemiz şampiyon Bursaspor taraftarı olarak bize yakışmaz diye düşünüyorum.Volkan yemek yediği kaba pislemiştir.

     16
     5
     1. @TİMSAH1964 yorumuna yanıt olarak

      Mesele kampta ozantufani kandirip gaza getirip bu nasil takim odalarda bocekler var dedirttirip fikret orman karsisinde el pençe divan yaptirmasi ozanin bile kariyerini bitirme noktasina getirmesi volkan sercan ozan tufan bes para etmez adamlar hicmi 1. Lig izlemediniz ramazan burak kubilay baris hatta atsanov rahat rahat oynar volkani redetmemiz bedava gitmedi eyvallah ama ne armaya nede camiaya saygisi yok

  5. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Volkan şen gelsin diyenlere soruyorum: Dün sizi 3 kuruş için satan ,en önemli maça ben bu takımın formasını bir daha giymem diyip maça çıkmayıp kaçıp İstanbul’a giden, 1 yıldır ayağına top bile değmemiş birinin neyine güvenerek gelmesini istiyorsunuz!? Anlamıyor musunuz? İlk fırsatta yine satacak!? Velev ki sizin dediğiniz gibi geldi devre arasına kadar da iyi maç çıkardı,hemen birileri akbaba gibi üstüne üşüşünce sizi yeniden satmayacak mi sanıyorsunuz o karakter fakirinin! Begenmeme luksumuzun olmadığı adamin ayağına bir sezondur top degmiyor top! Bu kadar verimli bir oyuncu olsa en kotu 2. Ligde kendine takım bulurdu! Anlamıyor musunuz !? Volkan şen tamamen menajer pazarlaması! Geldiğinde eski volkan seni izletebilmesi için(ki artık hiçbir şekilde o oyunu oynayabilecegine ihtimal vermiyorum ama sizin gibi polyanna ve omurgasız olduğumu varsayalım) en az bir sezon geçmesi gerek! Ve volkan sen artık 20 li yaşlarında değil! Hatta bırakın 20 li yaşlarını 20 li yaşlarının sonunda bile değil! 31 yaşında bu adam! bir sakatlansa Sercan in son geldiğinde yaptığı gibi Yata Yata milyonları indirecek cebine haftalarca! Anlayın şunu! Duygusal olmayın! Volkan şen ve sercan’ı getirmek bu takıma en büyük ihanettir! Lütfen akil davranım! Duygularınıza yenik düşmeyin! Lütfen!

   62
   51
   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    En ufakbi durumda ben atkımı asacam diyenler zaten bursasporlu olmasın nereye giderseniz gidin çok biliyosunuz bişeyden anladığınızda yok hadi bak işine

    8
    6
   2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Ya hacım sen ne anlatıyosun yaa!? Ayağına top değmedi dediğin adam geçen sezon devre arasında gelseydi en az 6-7 puan artı yazdırır bizi ligde bırakırdı. Senin gibi futbol bilmeyen adamlar kongre üyesi olduğu için biz bu durumdayız!

    22
    11
   3. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Senin Takımında Kim varda Volkan Şeni istemiyorsun Yusuf’la Limayla kıyasla bi bakalım Volkan’ın ölüsü daha iyi iş yapar Bursaspor’da

    23
    12
    1. @Yanlız timsah yorumuna yanıt olarak

     ÇÖZÜM NE BİLMEZ
     SADECE
     ÖĞRENDİĞİ TEK ŞEY İSTEMEZUK
     BURSASPOR BİTMİŞ
     BİRSEYLER YAPILMAZSA YOK OLACAK UMRUNDAMI
     ÖNEMLİ OLAN BURADAN
     YAZMASI
     KENDİNİ TATMİN ETMESİ

     12
     4
     1. @hasan yorumuna yanıt olarak

      Bu kadar basit.
      Bunlarınki gürültü kirliliğinden başka bir şey değil.
      Yaptıkları tek şey, adaletin merkezine kendini koyup, karşı taraf tu kaka!..

    1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

     Tamam daha önce satarak para kazandık da şimdi kazandığımız kadarını çöpe mi atalım Volkanı getirerek?

     11
     3
    2. @Gigs yorumuna yanıt olarak

     Volkandan kazanacağınızı kazandınız artık.Bu saatten sonra o sizden kazanır.Anlamiyorsunuz.Volkan sen ve Sercan Yıldırım’ı getirmek , kısıtlı kaynağa sahip Bursaspor’un kaynaklarını israf etmekten başka bir şey değil. 2. Cumleniz için de şunları söyleyeceğim.Cumlenizde kullandığınız isimler satılana veya serbest kalana kadar hala bizim oyuncumuz.Bu şekilde yazılar yazmanız hem oyuncuların bedelini düşürüyor hem de onları daha da demoralize ediyor.

     17
     22
     1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

      Ayrıca şunu da söyleyeyim,2 maç eksiği için oyuncuları alıştıra alıştıra yedek soyundurup yavaş yavaş oyuna adapte etmeye çalıştığınız bir sporda ayağına bir yıldır top degmemis,bir yıldır uzun mesafe kosmamis veya sprint yapmamış veya herhangi düzenli bir idmanda bulunmamış bir oyuncunun vücudunun düzene girmesi (hele ki 31 yaşında bir oyuncunun) ne kadar süre alır. <- Bakın yine sizin gibi polyanna olmaya çalışıyorum!

      10
      19
      1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

       Volkan Şen ile 1+1 yıllık opsiyonlu bir sözleşme yapılıp , ilk yıl maç başı cüzi bir ücret ve üst lige çıkma primi , ikinci yıl süper lige çıkılırsa Aytaç Kara’ların , Yusuf Erdoğan’ların aldığı parayı verebiliriz! Ertuğrul Sağlam, Şamil vb. için de aynısı geçerli!

       9
       3
     2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

      Volkandan kazandığın para yı hiçbir futbolcudan kazanmadın .BİZ ZATEN NERDE KAYBETTIK BILIYONMU VOLKAN GITTI GIDELI ONU TARTIŞTIK VOLKANIN PARA NEREYE GİTTI OZANIN BAKAMBUNUN SENIN GIBILER HALA CAHIL

      13
      3
 2. Abi bırakın artık şu çorbacı omurgasız laflarını da sahip çıkalım şu kulübe ya. Valla tadı kaçtı artık bırakın Bursasporu çok seviyorum diyip milyonları alan gram katkısı olmayan yusufu izleyecegime volkanı izlerim isterse seneye yine gitsin bize ne katkı veriyor mu veriyor giderken kazandırıyor mu kazandırıyor omurgayla çorbayla bunun ne ilgisi var ben adamın verdiği katkıya başarıya bakarım bal yapamayan arıya ihtiyacımız yok artık bizim. Genel anlamda bakılırsa da artık sonuç net mestan başkan olacak cağları büyükleri onu bunu boşverin destek şart destek biz de bırakırsak omurgalı omurgasız çorbacı bilmemneci diye ayrılırsak bu kulüp bitecek.

  10
  5
 3. Volkan iyi yada kötü bi şekilde getirilip en azından denenmeli ve maç başı anlaşılmalı denize düşen yılana sarılır , iyi oynasın bu sene bizi süperlge çıkarsın sonra nereye giderse gitsin hatta gitmesin biz satalım para kazanalım , duygusal dülünmenin vakti değil , temkinli ve birazda cesaretli davranmamız gerekiyor

 4. Şu forumlara olumsuz yazmayalım artık. Yada hiç yazmayalım.
  Adam iyide olsa kötüde olsa . Düşmüş bir kulübe maşa bile olsa aday oldu.
  Yazarak zararı sevdiğinize veriyorsunuz yani Bursaspor’a.
  Yazmayın kardeşim artık

  4
  1
 5. İhşallah mesut Mestan kaleci freye ödemeyi gerçekleştirir, transfer tahtasını açarız, sonumuz Antep, mersin idman yurdu karabuk gibi olmasın, Bir yardım kampanyası başlatılsın şehirde 10 TL 20 TL 50 ya da 100 veya 200 gönlünden kim ne kadar koparsa ooo kadar para versin kuçulube 3 ay içinde 1 milyona yakın para toplar bu cefaker taraftar…

 6. Nerden nereye geldik. Bu takım bu haldeyse en az yöneticiler kadar taraftarın da suçu vardır. Şampiyonluktan sonraki senelerdeki aldığımız sonuçları beğenmezsek, takım tekrar şampiyon olamadı diye mevcut yönetim İbrahim yazıcıya tribünde yönetim istifa diye bağırırsak, bizi şampiyon yapan Ertuğrul sağlama vefasızlık yaparak istifa çekersek hepsi böyle çıkar. E hani? Belediye maçının ertesi günü bu adam istifa ettiğinde tesislerden çıkarken BIRAKMA BİZİ HOCAM GERİ DÖN HOCAM diye ağlamadık mı? Adam sonra döndüğünde de biz ağlattık kulübede? Peki niye? İki maç kaybetti diye mi? Vizyonsuzluk böyle birşey olsa gerek. Elbette ki yazıcıdan sonra gelen yönetimler külübü bu hale getirdi. Fakat taraftar olarak durup düşünmemiz gerekiyor. Ertuğrul Sağlama teklif götürmeyi düşünüyorlarmış.Ben Ertuğrul sağlamın yerinde olsam hayatta gelmem şuan. Niye geleyim ki? Adam bursalı bile değil. Niye gelsin? Bursa taraftarının vefasızlığını yanar dönerliğini gördükten sonra asla gelmez. Volkan meselesi için de. Volkan gelsin iyi hoş elbet katkısı olur. Zaten ben volkanın yerinde olsam ben de gelirdim. Volkan da biliyor çünkü taraftar profilini. Taraftarın kendisine muhtaç olduğunu, gelince alkışlayacaklarını VOLKAN diye bağaracaklarını…

  Sonumuz hayrolsun. Umarım kısa zamanda çıkarız. Ama bu kafayla zor.

  2
  1
 7. Bursaspor gerçek eski günlerini yakalamak ve başarı sağlamak istiyorsa kimseye muhtaç olmamalıdır.Yerin dibine gir gerekirse amatör lige kadar düş ama boyun eğme eğdirme, Bursaspor kimseye muhtaç olmamalıdır.Ne demişler kolunu kes kasaba minnet etme…Bursaspor ya kendi yağıyla kavrulup spordan gelen profesyonel insanlarla yukarı çıkacak ya da siyaset ,belediye ,milletvekilleri deyip ağızlarına bakıp eğilip koyunluğa devam edip aşağıya inip kulübü kapatmaya kadar gidilecek.Karar Bursasporlularda ve kulübü yönetecek insanlarda…

 8. Beinsports zarar ettiği için Türkiye’den çekilmek istiyormuş. Tüm taraftarlarımız abonelik iptallerine başlarsa seneye ligin 21 takımlı olma ihtimali hiç de zor değil.

 9. Sen kendini hiç yorma mesut Mestan, Bursaspor’u hiç dert etme kendine,bu klüp ne çektiyse onu çok seven Bursa çocuklarından çekti,yolundu,soyuldu, soğana döndü en sonunda gümledi.Herkes çorbasına dönsün,kendi işini yapsın… Bursasporu şu anda en iyi yönetecek sistem inanın kayyumluktur.Bursaspora kim dokunsa daha çok batıracak.Hic olmazsa hırsız aramayiz.

 10. 650 bin tlsini almak için kulübün çimlerinde yatan adam:) herkes almış parasını bana başka çare kalmadı yoksa bağışlıcaktım diyen mesut mestan efendi. Demek ki senin de diğerlerinden farkın yok..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu