Güneş: ‘Oyuncularımı Kutluyorum’

Karşılaşmaya iyi başladığımızı ifade eden Güneş, sözlerini şöyle sürdürdü; “Sıralamada bizden üstte olan Başakşehir ile oynadık. İki takımda futbol oynamayı seviyor. Oyun kalitesi iyi olan iki takım. Bizim hücum anlamında çok iyiyiz, onlar ise savunma anlamında iyi bir takım.  Karşılaşmaya iyi başladık. İyi pozisyonlar bulduk. İlk dakikada golü de bulabilirdik çizgiden çıkan bir topumuz var. Fakat ilk dakikalarda kurduğumuz baskıya rağmen golü bulamadık. Rakip takım gol buldu. İkinci yarı baskımız iyiydi. Oyuna iyi başladık. Skor bizim düşündüğümüzden fazla oldu. İyi bir takım. İyi savunma yapıyor. Bizim oyuncularımız için guru verici bir maç. Bu sıcağa rağmen iyi bir galibiyet aldık. Bu sıcak havada bu saatte oynanan bir karşılaşma da geriden gelip skoru 4-1’e getirmek çok gurur vericiydi.”

Volkan Şen ile hakem Fırat Aydınus arasında geçen diyalogla ilgili gelen soruya, Güneş şu yanıtı verdi; “Volkan Şen’le hakem arasında ne geçti bilmiyorum, ne konuştuklarını bilmiyorum. Serzenişini doğru bulmuyorum. Fakat Volkan’ın haklı olduğuna inanıyorum. İyi niyetli bir oyuncu ama el kol hareketleriyle bazen haklıyken haksız konuma düşebiliyor. Bazı topları kaybetti. Belki onunda siniriyle tepki göstermiş olabilir.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu