Gemlik’te yeni başkan Yurdakul

5. olağan kongrede genç bir liste hazırlayan İshak Yurdakul 2 yıllığına dernek başkanlığına seçildi. İshak Yurdakul başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Bekir Bayırlı, Ufuk Fındıkoğlu, Çetin Çetinavcı, Mustafa İşel, Tacettin Kaya, Halit Bulama, Tevfik Yılmaz, Kamil Güneş, Denetim kuruluna Murat Kap, Mustafa Kaynatma ve Ahmet Dalaklı. Kongre sonrası teşekkür konuşması yapan İshak Yurdakul, Bursa’ da faaliyet gösteren dernekler arasında en faal derneğin Gemlik Bursaspor Taraftarlar Derneği olduğunu, üstlendikleri görevin zor olduğunu bildiklerini belirtti.

 

BURSASPOR HATIRA ORMANI PROJESİ

Gemlikli Bursasporlularırın sayısının arttırılması hedeflediklerini belirten Yurdakul, Gemlik’te ikamet eden Bursasporluları kulüp kongre üyeliğine davet etti. Yeni başkan yakında sünnet şöleni yapılacaklarını, Gemlik’te Bursaspor hatıra ormanı tesis etmek istediklerini belirtti.

 

havadis16.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu