Bursaspor’da kongre gündemi belirlendi

Bursaspor’da ilk oturumu 7 Haziran Cuma saat 19.00′da atatürk Spor Salonu’nda, çoğunluk sağlamazsa ikinci oturumu 17 Haziran’da aynı yer ve saatte yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul’un gündemi ve oy kullanabilecek üyelerin listesi açıklandı. işte gündem

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL GÜNDEMİ 1. Açılış, 2. Genel Kurul Divan Başkanı ve üyelerinin seçimi, 3. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması, 4. Yönetim Kurulu faaliyet raporu ve mali raporların okunması, 5. Yeni seçilecek Yönetim Kurulu’na verilecek olan borçlanma yetkisi ile ilgili görüşme, 6. Denetim Kurulu raporunun okunması, 7. Yönetim Kurulu faaliyet raporunun görüşülmesi, 8. Denetim Kurulu faaliyet raporunun görüşülmesi, 9. Yönetim Kurulu’nun ibrası, 10.Denetim Kurulu’nun ibrası, 11.Tahmini bütçenin okunması, görüşülmesi ve onaylanması, 12.Yeni Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Disiplin Kurullarının seçimi 13.Dilek ve temenniler, 14.Kapanış.

 

havadis16.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı