Burak Kapacak Bursaspor’a döner mi?

Bursadabugün.com Spor Yazarı Serkan Yetişmişoğlu'nun köşe yazısından alıntıdır.

Gittiğinden beri Fenerbahçe‘de 1 dakika bile süre alamayan ve Portekizli teknik adam oldukça da şans bulması zor gibi görünen Kapacak‘ın devrede yarım sezonluk kiralama ihtimalini yönetime sordum.

Aldığım cevap bir hayli ilginçti:

Kapacak ile konuştuk, “kiralık olarak gelir misin?” diye de sorduk.

Burak da, “Ben Bursaspor’da yetiştim. Anlaşırsanız neden olmasın” dedi.

Devre arasında Fenerbahçe yönetimiyle Kapacak için konuşabiliriz.

Açıkçası…

İlk 11’de 5 yabancı sınırının olduğu 1.Lig’de, Kapacak gibi  bir kanat oyuncusu, teknik ekibin elini bir hayli güçlendirir.

Ama, teknik direktörün raporu da önemli tabii…

Bu yazımda sıcak gelişmeleri aktarmaya çalıştım.

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hem maç eksiğini kapatır hem onun için hem bizim için süper olur playoff da çok lazım olacak..

  91
  8
  1. @9Maraton üst yorumuna yanıt olarak

   Şu çocuğa iyi diyenleri anlamıyorum. Abi siz 2 sene boyunca ne izlediniz ? Tek yapabildiği atıp gitmek çekip vurmak. Yerli yersiz yapıyor bunu ne bir pozisyon bilgisi var ne de kafayı kaldırmayı biliyor. Ben şahsen istemiyorum ihtiyacımız olacağını da sanmıyorum.

   11
   18
 2. Bildiğim kdarıyla bu sezon maç kadrolarına giremedi. Kiralık olarak gelirse hm kendisi hem bizim için süper olur. Yanlış bir kariyer tercihi olduğunu o zaman da söylemiştim. aynı şeyi Ali Akman içinde söyledim.

  58
  6
   1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Bir arkadaş, Burak Kapacak’ın babasıyla görüşmüş, FenerbahçeBurak’ı devre arasında Hollanda’ya Ali Akman’ın Kulübü Nimegen’e kiralıycakmış. Kendisi de Hollandalı’ya benziyo zaten. Yolda yürüse kimde Türk demez. Ali Akman’la ikisi Nimegen’i zıplatır. Hollanda ligi kebap bir lig. Sadece Ajax, Feyenord ve biraz da PSV. Gerisi alayı cacık. Biz aramızda takım çıkarsak, halı sahada Niiemgen’le berabere kalırız en kötü. O Ali Akman’a da gol mol attırırsam diksinler.

    4
    8
   1. @king yorumuna yanıt olarak

    sağ bek bence takımdaki en oturmuş pozisyonlardan biri. sağ açık pozisyonunu değiştirirsen daha da verimli olur

    1
    1
  1. @Bursasporlu yorumuna yanıt olarak

   volkan şen o mekan senin bu mekan senin geziyor. hala neyini istiyorsunuz bırakın şampiyon takımın kanat oyuncusuydu deyin geçin ne meraklısınız ölüye bayılmaya. gs gidiyor kaç alt ligden keremi buluyor. bizim gözlemci ekibimiz yokmu bulsunlar bir tane onu alalım volkan bu saatten sonra kimsede iş yapmaz.

   8
   3
   1. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

    Gözlemci ekibi vardı ama Emin bey bütün Scouting departmanını işten çıkardı. Maaş vermiyem diye. Bi tek Turgay Çöp kalmış, o da zaten Çöp. Adı üstünde.

   1. @Hamzabey yorumuna yanıt olarak

    Başında silahlı adam bekliyormuş o resimler çekilirken. Öp ulan formayı, habeci kaşarı senii. Ha şöylee, falan diye de arkadan korkutuyorlarmış yeni gelen topçuyu. Orası İstanbul amk. Oyarlar adamı.

 3. Gerek yok..İstanbula futbolcu kaptirdiğimiz gibi bir de onların gelişimine katkıda bulunacağız.Sonra da adamlar onu milyon eurolara satarken biz de mal mal bakacağız.
  Burak seçimini yaptı.Sonuclarina katlanır.
  Zaten yarım sezondur top oynamıyor.

  12
  27
  1. @Mmdoff yorumuna yanıt olarak

   haklıda olsan öyle kötü haldeyiz ki burağa bile yer vermek zorundayız, belki pişmanlıkta varını yoğunu ortaya koyar yada klübüne dönerken kendini kanıtlama derdine düşüp max performans verebilir. her iki tarafta bu işten kar sağlayabilir.

  2. @Mmdoff yorumuna yanıt olarak

   Duygusal düşünmeye gerek yok, formda bir Burak’ın bu ligte ne kadar iş yapacağı çok açık. Geçen sene kazandırdığı maçların haddi hesabı yok. Bu klüpte adam yemiyoruz, gitmek isteyen gider. Gelmek isteyene de çıkarlarımız doğrultusunda baş üstünde yer var.

   15
 4. kalacaktın bir sene daha , takımı süper lige çıkarıp piyasa olup daha güzel bir kariyer planlaması yapacaktın… Şimdi kulübe yüzü bile göremeden antrenman topçusu oldun… Ah be Burak…

 5. Yaw ALLAH AŞKINA,Üstüne neredeyse para vererek gönderdik,fenere gider gitmezde fenev armasını öperek hayalim gerçek oldu diyen bir ukala,hadsiz nebileyim karakterinden lşüphe edilen birini geri çağıran yönetici yada başkanın BURSASPORLULUĞUNDAN ŞÜPHE duyarım.Ali Akman’ın arkasından gidiyorlar bu ve İsmail.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu