Bir dava da kendinize açın!

Tarihinin en zor günlerini geçiren Bursaspor’da Recep Günay yönetiminin umursamaz tavırları 60 yılını deviren yeşil-beyazlı kulübe zarar vermeye devam ediyor.

Gerek ekonomik, gerekse sportif açıdan tarihinin en zor günlerini yaşayan Bursaspor’a Recep Günay yönetiminin büyük zarar verdiğini belirten taraftarlar, “SGK, vergi, transfer tahtası ve mevcut futbolculara ödeme yapamayacağınız başından belliydi. Kongre kararını daha önceden almamaktaki amacımız Bursaspor’u kapatmak mıydı?

Herkesi Bursaspor düşmanı ilan ederken, davalar açarken, bu kulübe en büyük zararı siz vermiş oldunuz. Artık bir dava da Bursaspor’a zarar verdiğiniz için kendinize açarsınız” diye tepki gösterdiler.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hani hep korustana, ali aya, bolukbasina salliyoruz ya aslinda bursasporun başına gelmiş en buyuk belalardan biri de bu adamdır. Dava açıyoruz eski yonetimlere diyerek milleti ayakta uyuttu, arka planda Bursaspor’u kapatma planları yapmış. Nasıl mı?

  Transfer yapamayacağımız açık ve netken eldeki tüm tecrübelileri gönderdi, yapılandırılmış vergi borcunu ödemeyi geçtim, eldeki topçuların bile parasını ödemeyerek onların takımdan bedelsiz gitmesi işin zemin hazırladı. Transfer yasağımız devam ederken atmadığı bu adımlarla takımın alt lige düşmesi için zemin hazırladı. Vazifesini tamamlamadan da kongre yapmamak için inat etti. Bursaspor’un en büyük düşmanı bu adamdır bana göre. Ama bunun da arkasında olan üst akıl vardır diye düşünüyorum. Çıkar yakında kokusu.

  41
  10
  1. @X on the beach yorumuna yanıt olarak

   Boşa çıkan oyuncular; hangi kulüplere gideceği ve mevcut yönetimin bu kulüpler ile bir ilişkisi olmuş mu? Bunun araştırılması şart

   6
   2
  2. @X on the beach yorumuna yanıt olarak

   Bu adam zamanında rahmetli başkanı, rahmetli 2.başkanı ve kulüp müdürünü cezaevlerinde dolaştırdı. O adamların sayesinde bu kulüp bir daha göremeyeceği şampiyonluğa ulaşmıştı. Zaman her şeyin göstergesi ama iş işten geçmiş oluyor.

   21
   2
 2. Bu adam bala geldiği ve listesini ilk açıkladığı gün dedik ki, bu yönetimin amacı gençleri satıp oradan ne alırsak hesabıydı, çok baskı olunca başaramadı, bu kadar net görünen bir olaya kimsenin ses çıkarmaması enteresandı.

  11
  3
 3. taraftarlar mı? çok hoşsun bursasporluyuz org.
  nerde taraftar?
  bu kulübün taraftarı da mı kaldı?
  kaldı da ben mi göremiyorum?
  yoksa dünya mı karanlık?

  2 milyar borcu bu adam mı yaptı?
  bu adamı başımıza leylekler mi getirdi?
  rahmetli demirelin ”bu memlekette benzin-mazot vaadı da biz mi içtik!” dediği gibi daha iyileri vardı da neden bulup getirmediniz?
  ömer furkan banaz bir şekilde ödemeleri yapıp kulübü götürürken, ama buna rağmen en ağır hakaretlere uğrarken siz nerdeydiniz?
  neyse daha yazacak çok şey var da bunlar herkes için zaman kaybı olacak.
  sadece şu kadarını söyleyip tıraşı keseyim.
  ”camia olarak bu bakış açımız ve bu ruh halimizle takımımızın işi çok zor!”
  olan,
  ”ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar” misali altyapı çocuklarımıza ve sayıları iyice azalan bizim gibi gerçek Bursasporlulara oluyor…

  11
  6
 4. Dustugumuzden beri en büyük ama en büyük yanlışımiz Banaz yonetiminin istifaya davet edilmesiydi. Evet Banaz tamamen siyasi bir figurdu ancak Ülkemizde siyasetin girmediği cozmedigi hiç bir sey yok. Belediye desteğiyle borçlar ödendi yapılandırma yapıldı. Diğer kaynakların devreye girmesiyle bu seneye farklı baslanabilinirdi. Ama istifa et istifa et diyen tayfa maalesef Recep Günay’ın hamle yapmasının ortamını sağladı. Sonra zaten olanlar malum. Kongreden sonra gelecek adaylarin ben çok başarılı olabileceğini sanmıyorum. Çünkü kendilerinin maddi durumu belli. Keşke tekrar Banaz gibi en azından arkasında sağlam bir kurum olan birileri el atsa…

  11

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu