Alinur Aktaş’tan 2 milyon ₺’lik şampiyonluk primi

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, akşam antrenmanı öncesi takımımızı ziyaret etti. Tüm şehrin takımın yanında olduğunu ve üst lige çıkmayı hak ettiğini söyleyen Aktaş, takımın şampiyon olması halinde 2 milyon TL’lik prim müjdesi verdi.

Bursaspor Kulübü‘nün resmi internet sitesinden paylaştığı haber şöyle;

Süper Lig’e çıkma yolunda önemli viraja giren ve son 3 maçında 9 puan toplayarak zirvede iddialı konuma gelen Bursasporumuz, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ağırladı. Başkanımız Mesut Mestan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz tarafından karşılanan Alinur Aktaş, daha sonra Teknik Direktörümüz İrfan Buz ve futbolcularımızı antrenman sırasında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Bursaspor’un önündeki kritik maçlar konuşuldu.

 “Şampiyonluk Primi”

Bursaspor’un 3 hafta önce yeni bir heyecanla tekrar çıkışa geçtiğini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Teknik Direktörümüz İrfan Buz’u, ekibini ve futbolcularımızı tebrik etti. Şehrin belediye başkanı olarak ve Bursasporlu bir taraftar olarak takımın Süper Lig’e çıkacağına inandığını belirten Başkan Aktaş, kalan son 2 maçı kazanacaklarına, diğer maçların da Bursaspor’un yararına sonuçlanacağına inandığını kaydetti. Bursasporlu futbolcuların bu zamana kadar çok kritik maçlar aldığını, dönüşler yaptığını ve üstün gayret gösterdiğini ifade eden Alinur Aktaş, takımın kalan maçlarda da bunu yapabilecek güce sahip olduğunu vurguladı. Bursaspor’un zor zamanlardan geçerek bu günlere geldiğini anlatan Aktaş “Yönetim bir çabası ve gayreti var. Bizlerin şehir olarak onlara destekleri var. Yaşadığımız pandemi süreci dolayısıyla ticaretin içerisinde bulunduğu seyir de bu süreci kesintiye uğrattı. Burası Bursaspor. Bursaspor’da kimsenin alacağı kalmaz. İnşallah bizler de kalan maçlarla alakalı prim sürecine destek vereceğiz. Bursa Ticaret ve Sanayi Odamız kısa bir süre önce rakam açıkladı. Onun üzerine 2 milyon TL de şampiyonluk halinde biz ekleyelim. Bütün işadamlarından, kurum ve kuruluşlardan şampiyonluk primi için destek bekliyoruz. Bu rakam giderek artacaktır. Siz yeter ki o hedefe ulaşın” dedi.

 “2 Maçla Hedefe Ulaşılacak”

Bursaspor’un 2 maç da oynasa, playofflara kalıp 4 maç da oynasa hedefe varacağına inandığını dile getiren Alinur Aktaş “Kaç maç olursa olsun biz sadece kazanmak adına oynayalım. İnşallah şampiyonluğu da beraberce şehir olarak kutlayacağız. Sizlere güveniyorum. Bu şehrin beklentileri var. Bu şehrin bunu hak ettiğini düşünüyorum. İnşallah ben işin 2 maçla biteceğine inanıyorum. Amaç bir üst lige çıkmak. Takımdaki motivasyonu gördükçe inancım da artıyor. Hiçbir maçın kolay olmadığını biliyoruz ama sizler canınızı dişinize takarak oynayın. Allah yardımcınız olsun” diye konuştu.

“Bize Güvenenleri Mahcup Etmeyiz”

Başkanımız Mesut Mestan ise, ziyaretinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür etti. Hem Büyükşehir Belediyesi’nin hem de şahsi olarak Başkan Aktaş’ın zor günlerde takıma hem manevi hem de maddi destek verdiğini belirten Başkanımız Mesut Mestan “Başkan Alinur Aktaş, yükümüzü hafifletti. Hem de bizlere güç verdi. İnşallah biz de hedefe ulaşarak hem şehrimizi hem de bize güvenenleri mahcup etmeyiz” dedi.

“Birbirimize Söz Verdik”

Teknik Direktörümüz İrfan Buz da “Birbirimize de söz verdik. Kolay bir süreç değil. Ama Bursaspor’a yakışır şekilde bir mücadeleye girdik. Allah’ın izniyle bu süreci de biz belirlemek istiyoruz. Hep birlikte buradan çıkacağımıza inanıyorum. Elimizden geleni layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Bunun da sözünü veriyoruz” diye konuştu.

Başkan Alinur Aktaş, ziyaretin sonunda futbolcularımıza baklava ikram etti.

82 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Prim le beraber kalıcı gelir. . Aldığınız otopark ı verin. .. Klübe kalıcı gelir sağlamayı araştırın … Klübün çok borç ları var kalıcı gelir sayın başkan … KALICI GELİİİİİİR. …

  110
  32
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   yok beya anladı çıkamıcağımızı parayı 2 milyon tl yapıyor sallıyor kurnazlık yapıyor sonra dicek ben 2 milyon tl ye çıkardım ama bizimkiler başaramadı burda kendini kurtarıyor hayali para göstererek başkan!

   11
   11
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Küfür etmedim.Hakaret etmedim.Saygili bir şekilde düşüncemi yazdım.Yine yazıdan.Siz sansurlemeye devam edin Bursasporluyuz.org.

   SAYIN AKTAŞ,

   BEN TOKUM.YALANLARI YEMİYORUM

   32
   31
  3. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Kulübe Reklam veriyor prim vadediyor stadın kalan eksiklerini tamamlamaya çalışıyor yinede yaranamiyor neymiş cebinden mi veriyormuş verse bir türlü vermese bin türlü burada daha öncede yazdım mecbur değil istese vermez kalıcı gelir diyorsunuz neoldu hanı nerde benzinlik arazisi gelen başkanlar alıp götürüyor bundan sonrada kalıcı gelirlerin aynı şekilde gitmeyeceği nemalum velhasıl kulüp için katkı yapan kim olursa olsun sağolsun varolsun.

   39
   22
    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     peki sor bakayım bu ali nur aktas yalakasına
     bu parayı cebındenmi veriyorkimin parasını verip kime hava atıyor nülifer belediyesi gibi cebinden verse ya tabi a yiyor ya yarın suya sam yapar ucusa kullanıyorus ya suyu

     11
     9
     1. @demokrat yorumuna yanıt olarak

      suyun metre küpü 10 tl oldu hala görmedinizmi ama bizim gibilere müstehak bunlar bana kalırsa az bile20 tl olsun nasıl olsa ses cıkaran yok memleket akkoyun dolu

  4. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Timsah arena ve vakıfköyden daha büyük kalıcı gelir mi olur?
   Üstelik bir spor kulübüne en çok yakışacak gelir kalemleri.
   Ama ikisinden de taraftar yüzünden istifade edemiyoruz.
   Halbuki Timsah arena dolsa, oradan küfür ve protestolar kalksa, başta stat isim hakkı olmak üzere diğer bütün ticari alanları değerinde ve çabucak pazarlanır, gelen para da kulübün 7 sülalesine yeter.
   Malum sermaye beton yığınına, yani boş tribünlere para bağlamıyor.

   İkinci olarak Vakıfköy.
   Oradan gelen gençlere biraz zaman tanınıp sabır gösterilse bir çok yıldız çıkacak. Bu çocukları hem oynatacak, hem de satışlarından kasamuza çuvalla para girecek ama neredeee?!?
   Maalesef bu basit ama önemli ayrıntıları görebilecek BİLİNÇTE, SABIR DA ve SAYIDA taraftarımız kalmadı.

   39
   9
   1. @M. K. Paşalı yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşım yazdığın cok şeyi kabul ederim fakat stad isim hakkı benim bildiğim kadarıyla ruhsatı olmayan yere tff milli mac vermiyor sen nasıl sponsor bulacaksın 5 yıldır stadın bitse sponsor bulurdun bu kimin suçu.

    1. @MUDANYALI yorumuna yanıt olarak

     Değerli MUDANYALI, Konunun o yönü hakkında pek bilgim yok.
     Ama ben yinede söylediklerimin arkasındayım.
     Stat yarım olsa da halı gibi bir zemin, ve 45 Bin koltuk hazır durumda.
     sanki o koltuklar dolsa stat hemen tamamlanacak, sponsor da bulunacak gibi.
     Sonuçta hayatın her alanında olduğu gibi,
     İLGİ, MORAL, MOTİVASYON her şeyin başı…

  5. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Sayın başkan kulübün şampiyon olamayacağını bildiğiniz için mi bu parayı vaad ettiniz bence hiç bir şart koşmadan o parayı acilen çıkarıp vermelisiniz Başka Bursaspor yok ! Kulübün durumu ortada…Bugün vermeyecekseniz ne zaman vereceksiniz ?

   41
   36
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    İrfan buz gelsin diye yırtınırken. İrfan buzun ne başarısı var ne çok şişirdiniz diyenler şimdi yazdıklarına bak. Valla eser bu kadar yanar döner olmayı başarmak meziyet ister

    5
    4
    1. @fff yorumuna yanıt olarak

     Onu ben mi demişim algı yapma ispatla ! Hem de hemen…
     Ben asla irfan Buz’ a karşı olmadım ! Uydurma ! Bu takım hani ilk 2 ye giremeyecekti hatta play off’ a bile kalamayacaktı !? Sen önce sözünü tut ! Anırırım demiştin 2 haftaya anırmanı bekliyoruz buradan !

     2
     2
     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      Allahın üzerine yemin ederim ki sen dedin. Bundan büyük ispatmı olur. Yalan yerre yemin edecek kadar kafayı yemedin. İbrahim üzülmezle anlaşıldı diyince irfan buz diye yırtınırken sen aynen şöyle dedin: ne çok şişirdiniz irfan buzu ne başarısı var şimdiye kadar. Aynen bunu dedin kardeş. Hatırlamıyorsan yediklerine içtiklerine dikkat et. Dokunuyorsa eğer

     2. @Eser yorumuna yanıt olarak

      İrfan buz gelipte 3 de 3 yapılmayaydı da gireydin playofa. Hala bile playof tehlikede 2 de 0 veya 1 yenilgi 1 beraberlikte playofada kalamayabiliriz. Morinyo yalçınlar deli iboları şak şaklamakla takımı çökerttiniz. Ama hiç utanmada yok hala konuşabiliyorsunuz

  6. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   turgay erdem abin on beş bin tl çerez parası bağışladığın da kalıcı gelir yokmu diye sormuyordun karınca , 2 milyon azmı geldi sana o zaman hiç yapmasın . senin zihniyetin işte bu benden olana aferin benden olmayana tukaka

   55
   47
   1. @a.s yorumuna yanıt olarak

    SEN ABUK SABUK TİPLERİ OTELLERDE AĞIRLA YEMEK ISMARLA YANLARINA DA ALTIN İBRİKLER VER…2019 YILINDA 80,5 MİLYONU HARCA..SIRA BURSASPOR A GELİNCE 2 MİLYON CUK…SEN AL O 2 MİLYONUNU DA BUNDAN SONRA AĞIRLADIĞIN HER TİPE 1 ER KG KARIŞIK ÇEREZ YAPTIRIRSIN..NE BU ÜLKENİN NE DE BU ŞEHRİN PARASINI BÖYLE ÇAR ÇUR EDENLER ELBETTE BİR GÜN HESABINI VERİRLER..ŞİMDİ ŞAK ŞAK ŞAK YAPAN ÇORBACILAR DA O GÜN GELİNCE YAAAA ÖYLEMİ NE AYIP CIK CIK CIK YAPIP 180 DERECE DÖNERLER VE YALAMAK İÇİN YENİ ÇANAK ARAMAYA BAŞLARLAR…..ÇANAK YALAYICILARI

    6
    2
   2. @a.s yorumuna yanıt olarak

    Şampiyon luk primi yani 2. Olarak çıkarsak birşey yok yani cok saçma bir vaad cünki bursaspor un sanpiyon olma sansı %10bile değil

    9
    18
   3. @a.s yorumuna yanıt olarak

    Ya tutarsa diye dememiş boşuna Nasrettin Hoca.
    As kardeş o kadar küçük düşünüyorsun ki büyük çerceveyi görmüyorsun Hatay,Erzurum,Ads 2 maçınıda kaybedicek BURSAM şampiyon olucak adam zerre inanmadığı için 2milyon demiş olacağını bilse zaten bu Rakamı vermez koca sezon transfer yapılacağı zaman nerdeylerdi neden sesleri çıkmadı btso da aynı belediyede.

    14
    12
   4. @a.s yorumuna yanıt olarak

    Ben diyorum kalıcı gelir. .. Sen diyorsun Turgay erdem çerez parası. Senden benden olayını halk çıkarmadı. YA BİTARAFSIN YA BERTARAFSIN. …. BİL BAKALIM BU LAFI KİM DEDİ. ???? Ben karınca kararınca klübü me hep destek oldum. ..Ya sen. ?????

    17
    17
   5. @a.s yorumuna yanıt olarak

    kardeş ben burada hep derim burada bazılarını maksatı emin ol üzüm yemek (Bursaspor) değil inan yaraları gocunmaları tamamen siyasete dayanıyor e kolay degil tabi acısı gecmez 🙂

    22
    11
   6. @a.s yorumuna yanıt olarak

    Ona bakarsan bu uyanıklar takımın şampiyon olamayacağını bildiği için 2 milyon vaad ediyorlar. İsterse 200 milyon vaad etsinler, şampiyonluğun imkansız olduğunu bu şehirde 3 yaşındaki çocuklar bile biliyor.İşş bitmiş, çaylar içilmiş, şimdi çıkıp prim vaad ediyorlar. Bundan 5-6 maç önce çıkıp niye prim vaad etmediniz? (Not: CHP’li falan değilim, Ak Parti’ye karşı bir tavrım da yok) Harbi fatih bir Bursasporly yüreğiyle sadece düşüncemi yazıyorum)

    22
    19
    1. @Hasan yorumuna yanıt olarak

     kardeşim şampiyonluktan kastın 1.olarak bitrirmek değil amaç süper lige çıkmak prim süper lige çıkışa verilecek.biraz anlayın artık bazı şeyler ön yargıyla yaklaşmayı bırakın

     28
     10
   7. @a.s yorumuna yanıt olarak

    adam kendi maaşını veriyor en azından bizden topladığı belediye parasını değil. devletin parasını kendi parası gibi harcamasın kendi şirketinden versin bizde görelim ne kadar verecek.

    22
    20
   8. @a.s yorumuna yanıt olarak

    Sn. Aktaş a desteğinden ötürü teşekkürler ama atladigin nokta şu 2 milyon TL prim verilecek şampiyon olunursa bu para şehrimizin belediyesinden çıkacak yani halktan çıkacak sn. Aktaş in kendi cebinden cikmayacak. Tuttuğu tarafı yüceltmek için yorum yapıyorsunuz gercekleri saptiriyorsunuz. Sn. Aktaş kendi maaşını kulübe bagislasin ( futbolculara prim degil ) bizde alkışlayalim ve destek olalim.

    23
    17
    1. @Algı operasyonu yorumuna yanıt olarak

     2 MİLYON ÇIKSA NE OLUR ÇIKMASA NE OLUR..DAHA ŞİMDİ HABERLERDE SAYIŞTAY RAPORUNU GÖSTERDİLER..BELEDİYENİN 80,5 MİLYONUNU YEMEKLERE VE KONUK AĞIRLAMA OTEL PARASINA ÖDEMİŞ BU ADAM..2 MİLYON HERHALDE 80 MİLYONUN 1/40 I OLDUĞUNA GÖRE SADAKA PARASIDIR..

     8
     6
 2. Ağzınla kuş tutsan yaranamazsın. Bende prim vermeyin. Belediyelerin futbol takımına destek vermesini doğru bulmuyorum. Yöneticiler batırıcak belediyeler kurtarıcak öyle mi? Eski yöneticilerden hesap sorulsun.

  40
  5
  1. @Mustafa yorumuna yanıt olarak

   AĞZINLA KUŞ TUTMASIN BELEDİYENİN PARASI I ÇAR ÇUR ETMESİN YETER..SEN MIŞIL MIŞIL KÖŞENDE UYURKEN VE ŞU NOTU YAZARKEN TV DE SAYIŞTAY RAPORU GÖSTERİLDİ..ALTIN İBRİKLERE YEMEKLERE OTEL PARALARINA BURSA NIN CEBİNDEN 80,5 MİLYON ÖDEMİŞ…BEN HAKKIM İÇİN HARAM ZIKKIM OLSUN DİYORUM..SEN ŞAK ŞAK ŞAK DEMEYE DEVAM

   8
   7
  1. @Keaamil yorumuna yanıt olarak

   şampiyon olursa veririm demiş takım şampiyon olsun bende 5 mil vericem, yani imkansız vaatlere kanmam kimse kusura bakmasın.

   3
   1
   1. @Brs16 yorumuna yanıt olarak

    Şu an İstanbul şile de insanlar çeşme kuyruğunda! Hatta çeşme bile değil su tankeri..!
    Yıl 1700 ler falan değil
    Yıl 2020 ler.

    1
    4
   2. @Brs16 yorumuna yanıt olarak

    Evindeki 10 çeşmeyi yolda yürürken yanında mı taşıyon sen, senin evinde bin çeşme olsa kime ne faydası var sivri zeka

    1
    3
 3. iyi güzel boşta bu belediyenin verdiği prim kimin parası? Devletin hizmet icin ayirdigi bu parayi sen Bursaspor a verirsen futbolla alakası olmayan takım tutmayan binlerce yetimin ah ini alırsın. Alinur Aktaş cebimden çıkarıp versin memnuniyetle karşılayalım fakat Bursaspor a zarar verecek ah`ları almak mantıklı değil. Buyrun Bursaspor şampiyon.oldugundan beri beddua ala ala şuan ne halde .

  25
  11
  1. @Enes yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim nerden biliyorsun belediyenin parasından verdiğini kanıtın var mı boşuna iftira niye atıyorsun adam senelik 230 bin tl alıyor ayrıca hali vakti yerinde adama o bedeli ödeyebilir buradan çamur atmayı bırakın yok efendim yalandan bursasporluymuşta arkadaş birisini yargılanmak için ilk önce adamı tanıyacaksın hiç kimse doğru dürüst adamı tanımıyor anca çamur atar arkasından otopark olayı ise TBMM tarafında sanıştay müfettişleri kontrol etmişler bursaspora kiralalan otoparkı yüksek bir bir fiyatla başkasına kiralanmış yanisi sanıştay müfettişleride bursaspor dan alınmasına kararlaştırmışlar hesap soracaksanız yüksek bedele kiralayan ali ay denen şahsa sorun ayrıca geçen sefer nilüfer belediye başkanı 15 bin tl destek oldu yorumlarda sağolun helal olsun diyorsunuz ama alinur destek olunca siyaset bulaşmasın aklınız yerinde mi sizin akpli diye muhalefet etmeyin benim için parti fark etmez şu zamanda bursaspora gram desteği varsa helal olsun hepsine bize yardım etmeyen sanayici bursa firnaları utansın onlara laf edin

   16
   25
   1. @ORHANGAZİ yorumuna yanıt olarak

    Orhangazi rumuzlu arkadaşım , nereye cebinden veriyor adam 9 senelik maaşını bağışlar mı ? Biz adama çamur atmıyoruz ki belediyenin parası bağışlanırsa futbolla alakası olmayan adamdan kesilen vergilerden ötürü adamların bedduası Bursaspor a zarar verir diyoruz . Atıyorum benim futbolla Bursaspor ile alakam yok diyelim , benden bu devlet vergi kesiyor ve bu vergiler belediyelere dağıtılıyor hizmet için ve bana ayrılan hizmet parası milyonları alan futbolculara dağıtılıyorsa ben bu durumda helal etmem ve benim ah ım Bursaspor a zarar verir . Bu düşünce yapısıyla binlerce insan var . Herkesi kendiniz gibi düşünmeyin .

    4
    1
   2. @ORHANGAZİ yorumuna yanıt olarak

    BURSA BELEDİYESİNİN BURSASPORA VERDİĞİ HER KURUŞ HELALDİR UZAKTAN YAKINDAN BURSASSPOR İLE İLGİLENEN 1 MİLYONA YAKIN BURSA SPORLU VAR BU ŞEHİRDE AZ BİLE VERİYORLAR HİÇ BİR BURSASPORLU BÖYLE ŞEYLERE İTİRAZ ETMEZ AKSİNE MEMNUN OLURUZ BİR BURSALI VE BURSASPORLU OLARAK BENİM HAKKIM HELAL OLSUN BURSASPORLU OLMAYANLARIN HAKKINI ZATEN İSTEMİYORUZ RAHAT OLSUNLAR BURSASPORLULARIN HAKKINI BURSASPORA VERSİNLER BU YETERLİ.

    7
    13
    1. @GAZİ 16 yorumuna yanıt olarak

     sevgili arkadaşım, senin söylediklerin normalde olması gerekenler.
     ancak gerçekler başka.
     bildiğim kadarıyla bursa da yapılan taraftar sayısı anketlerinde Bursasporlu taraftarlar gs, ve fb nin ardından üçüncü çıkıyor.
     bir milyon taraftarımız varsa,
     ve neredeyse maç başı ortalama 10 liraya gelen fiyatlarla 45 bin kişilik stadımızı dolduramıyorsak,
     bu da başka bir ayıbımız.

     bence de devlet ve belediyeler kulüplere maddi destek vermemeli. çünkü bu destekler asli görevleri değil.
     çünkü bu destekler suiistimal ediliyor. başkanlar kendi egolarını tatmin etme ve reklamlarını yapma adına bütçeler deliniyor. yanlış transferlerle paralar çarçur oluyor. borçlar katlanıyor. gençler şans bulamıyor.

     5
     1
   3. @ORHANGAZİ yorumuna yanıt olarak

    Kendi cebinden 2 milyon TL verecekse helal olsun. (Senin dedigine gore 7-8 yillik maasi ediyor.) Eger belediyenin parasiyla odenecekse bu prim o zaman butun sehrin rizasi gerekir. Bahsettigin Nilufer belediye baskani 15 Bin TL yi kendi cebinden verdigi icin kimsenin rizasini almasina gerek yoktur.

    10
    8
    1. @Hermaalen yorumuna yanıt olarak

     SIRF SİYASİ RANT İÇİN BÖYLE GÖSTERMELİK 2 MİLYONCUK PARAYI BELEDİYEDEN VERECEĞİNİ TAAHHÜT EDİYOR..BREN PEK SANMIYORUM AMA BU BURSASPOR ONUN İÇİN SADAKA VERİLECEK BİR KULÜP OLDUĞUNU GÖSTERİYOR…ÇÜNKÜ DAHA AZ ÖNCE TV ER SÖYLEDİ 2019 YILINDA ALTIN İBRİKLERE,YEMEKLERE OTEL MASRAFLARINA TAM 80,5 MİLYON ÖDEMİŞ..SENCE BELKİ CEBİNDENDİR

     4
     6
 4. Bursaspor un artık belediyeden ,Btso dan, gibi desteğini kessin ,Bursaspor u bu borç batağına sürükleyenlerden alsınlar.Ne oldu Ali Ay meselesi unutuldu yaptığı yanına kar kaldı.Hesap soruldu mu Recep bölükbaşına,Recep Altepe ye, Erkan Körüstana, Ali Ay ve saz arkadaşlarına nerde Bursaspor maddi manevi zarara uğrattılar nerdeler şimdi ?Ondan sonra belediye,vali,milletvekilleri,Ankara çıkarması,Btso, bırakın artık böyle Bursaspor başkanı olmaz.Belediye başkanı veya başka bir kurum mecbur mu kulüplere para bulup vermeye, kim verecek Bursaspor a para Bursaspor u zarara uğratanlar verecek ama nerde…

  23
  1
 5. İrfan BUZ’ a iki başkandan daha fazla güveniyorum. İki başkandan ‘da daha fazla Bursaspor’lu ama kubilay torpilini yönetimle konuşup bozması lazım nasıl ki kalan maçlar çok önemli ise kalan maçlar ‘da sahadaki sürelerde önemli

  13
  10
  1. @Yörük yorumuna yanıt olarak

   valla ben İrfan hocaya güveniyorum,meşe dalından bile futbolcu çıkarır.tek sorun şu ki bu sezon için zaman dar

   8
   5
 6. Başkanım para/prim falan vermeyin. Ama lütfen Tayyip Bey’e bi haber uçurun. Bursaspor’un bu yıl mutlaka lige çıkması gerektiğini iletin. Eski bir futbolcu olarak, kendisi neyin ne olduğunu bilir zaten. Bursaspor’a yapacağınız en büyük iyilik bu olur. Lütfen bu ricamızı dikkate alın.

  13
  13
  1. @Öz Bursalı yorumuna yanıt olarak

   biz Başakşehir miyiz renkdaş?çıkacaksak alnımızın akı bileğimizin hakkıyla çıkarız.gölge etmesinler,hakkımızı yemesinler yeter

   11
   13
   1. @bursabursa yorumuna yanıt olarak

    Keşke Başakşehir olsak. Bak herifler şampiyonluğa gidiyo renkdaş. Geçen bi maçlarını izledim, Robinho çıkıyo, yerine DembaBa giriyo. Bizde ise Recep çıkıyo Emirhan giriyo. Herifler şampiyonlar ligine direk gidicek, biz PTT’de debelenirken hâlâ acaba play off’a kalır mıyız diye hesap kitap yapıyoz.

    3
    3
 7. BURSASPORUMUZA YAPILACAK VEYA YAPACAĞINIZ EN BÜYÜK İYİLİK KALICI GELİR SAĞLAMAK ÇOK DEĞİL BURSA GİBİ BİR ŞEHİRDE BU KULÜBÜN AYDA 2 VEYA 3 MİLYON TL KALICI GELİRİ OLSUN BİR DAHA NE SIRTI YERE GELİR NEDE KİMSEYE MUHTAÇ KALIR YAPACAKSINIZ BUNU YAPIN HEPİNİZİ ALKIŞLAYALIM.

  10
  6
 8. Madem 2 milyon verecektin,zamaninda verseydin de adam gibi forvet alsaydik takima.şimdi kubilay takozuna kalmazdik ve açık ara sampiyon olurduk

  9
  11
 9. Destek için teşekkür ler başkan. Ama maddi desteği futbolculara (prim) değilde kulübe yapılması daha doğru olur. Sonuçta futbolcular bugün var yarın yok kulüp hep var.

  9
  5
  1. @Olması gereken yorumuna yanıt olarak

   Ama son iki maçı da Başkan Messut Mestan’la Kulüp Genel Müdürü Nihal hanım oynamıycak. Çıkıp o yine futbolcular oynıycak. Üstelik sezon başından beri Başkan bi kuruş ödeme yapmamış oyunculara. Bu moralle gene buraya kadar gelmeleri bile büyük olay.

   4
   2
 10. Tabi tabi şampiyonluğa 2 milyon da benden o halde. Ya ne kadar uyanıksınız 6 puan alsak da bunun mucizelere bağlı olduğunu bildiğiniz için olabilir mi? Hadi bakalım 6 puana ver bu primi, bak nasıl takır takır geliyor puanlar…

  8
  7
 11. Verenide vermek isteyip gücü olmayanıda takdir ve tebrik ederim.

  Ancaaaaak BURSASPORUMUZU şu hallere düşürten-lere hala yeteri hızda hesap sorulmaması ve bu soygunda kimlerin dahli olduğunun efkarı ammeye acilen açıklanması gerekir.

  ‘YAPANIN YANINA KAR KALDIĞINDA,bu soygun devam eder.

  2
  1
 12. Kimin parasını kime veriyor BBB kar zarar ortağı değildir bu milletin parasını boş işlere harcamaya kimsenin hakkı yoktur…

  1
  2
 13. Bursa’da hiç yoksul,yaşlı,işsiz,hasta,muhtaç kimse kalmadı ki demek artan paralar futbola veriliyor ne kadar güzel çok sevindim!

  1
  1
 14. Şampiyonluk primi denmiş, takımın şampiyon olması imkansıza yakın malesef. Böyle içi boş imkansıza yakın vaadlerde bulunmayın lütfen KOMİK OLUYOR ! En azından üst lige çıkılması halinde denilmeliydi.

  1
  1
 15. Ahbe Başkanım şu parayı daha önce versesdin
  Biz Erzurumspor Deplasman maçına gitmeden
  Önce kulüp ne yapdı bütün futbolcuların
  Alacaklarını ödedi Yaa Başkanım.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu