Bursasporlu öğretmenden Urfa’ya yardım eli

Esra öğretmenin çağrısı, 23 Nisan Çocuk Bayramı'nda Keskin Köyü'ndeki, öğrencilerin yüzünü güldürdü.

Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçesi‘ne bağlı Keskin Köyü İlkokulu ve Ortaokulu‘nda görev yapan Bursasporlu öğretmen Esra Yiğit‘i, NİLBİAD yalnız bırakmadı.

Nilüferli İş Adamları Derneği (NİLBİAD), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı‘nda çok anlamlı bir projeye imza attı…

Şanlıurfa‘nın Eyyübiye ilçesine bağlı Keskin Köyü İlk ve Ortaokulu‘nda görev yapan Bursaspor aşığı öğretmen Esra Yiğit’in yardım çağrısını karşılıksız bırakmayan NİLBİAD yöneticileri, 23 Nisan’da öğrencilerin yüzünü güldürdü.

TİMSAH YÜRÜYÜŞÜ YAPTILAR

Gönüllülerin de yardımıyla malzeme kolilerinin Keskin Köyü‘ne ulaşmasıyla okulda tam bir bayram havası yaşandı…

Esra öğretmen ve öğrencileri Bursaspor formalarıyla beraber tezahürat ve Timsah yürüyüşü yatılar. Gönderilen paketlerin içinde bilgisayar, projeksiyon cihazları, laboratuvar malzemeleri, Bursaspor forması ve çantası, kitap ile kırtasiye malzemeleri yer aldı.

İLK BAYAN TEMSİLCİ

Aydın‘da üniversite okurken Ünitimsah‘ın ilk bayan temsilcisi olan Esra öğretmenin bu anlamlı hareketi NİLBİAD yöneticilerinin da kayıtsız kalmaması ortaya bu güzel görüntüleri çıkardı. NİLBİAD Başkanı Cengiz Kaya, ‘Bursaspor aşığı Esra öğretmenimizi yalnız bırakamazdık. Dernek yöneticilerimizle birlikte eksikleri tespit edip gereğini yapmaya çalıştık‘ dedi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Helal olsun sana ESRA HOCAM,
  Helal olsun size NİLBİAD Yöneticileri,
  Şehrinden , ailesinden, arkadaşlarından çok uzak diyarlarda,
  gençlerin eğitimi için oralara gitmiş olan bir Bursaspor Gönüllüsünü,
  yalnız bırakmadığınız, yanında olduğunuz için sizlere tebrikler

  24
 2. O oynasın bu oynasin şunu alalim bunu yiyelim vs vs vs geç bunu haber bu yemişim galibiyetini bir çocuk sewindimi bitttiii!!!

  21
 3. Ünitimsah üniversite bittikten sonra da boş durmuyor. Nilbiad a da ayrıca tebrikler. Emeği geçen herkesin emeğine sağlık. İyi ki BURSASPORLUYUM. İyi ki bu iyi yurekli insanlar ile aynı renklere aşığım.

  19
 4. çok güzel görüntüler olmuş, ellerine kollarına yüreğine sağlık Esra Öğretmen. Yardım edene de ettirene de ne mutlu…

  11
 5. Yemişim şampiyonluğu,yemişim kupaları urfa’nın bir köyünde bir çocuk bursaspor formasıyla çantasıyla sevindiyse ne mutlu esra öğretmene ne mutlu niliüfer bursasporlu işadamları derneğine..kocaman bir alkış hem de yürekten…

 6. Nilbiad bu tür projeleri sık sık yapıyor. Ben açıkçası taraftar derneklerinden ayrı bir yere koyuyorum nilbiadı. Bu tür projeleri desteklememiz lazım. Tebrikler NİLBİAD.

 7. helal olsun dün haberi gördüğümde gözlerim doldu, ALLAH razı olsun bütün emeği geçenlerden ,Esra kardeşimiz gibi nice kalpleri Bursaspor ile çarpan kardeşimiz var ALLAH hepsinini yardımcısı olsun.

 8. ESRA ÖĞRETMENE SONISUZ SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM NİLBİAD YÖNETİCİLERİNDEN ALLAH RAZI OLSUN ÇOCUKLARI HEMDE 23 NİSAN TÖRENLERİNDE SEVİNDİRMEK SEVİNÇLERİNE ORTAK OLMAK COK GÜZEL ALLAH BU İŞE ÖNDERLİK YAPAN ESRA ÖĞRETMENİN VE NİLBİAD YÖNETİCİLERİNİN HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN HEPSİNE EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ SAYGILARIMI SUNUYORUM ANKARADAN 45 YILLIKKOYU BURSASPORLU

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı