Besim Hacıoğulları ile Sezer Sezgin tartıştı!

Bursaspor'da Besim Hacıoğulları ile Sezer Sezgin'in tartıştığı iddia edildi.

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Besim Hacıoğulları ile Frutti Extra Bursaspor Başkanı Sezer Sezgin arasında tartışma çıktığı iddia edildi.

Yüksek promilde alkollü olduğu belirtilen Hacıoğulları‘nın Sezgin‘in evine gittiği, ikili arasında olay çıkmasını bölgeye gelen jandarma ekiplerinin engellediği iddia edildi.

Yaşandığı iddia edilen bu tatsız olayın kritik maç öncesi olması ise dikkat çekti. Yeşil-beyazlılar, TFF 1. Lig‘in 2. haftasında deplasmanda Altınordu ile karşılaşacak.

42 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sezer Sezgin olmasa şuan bir basketbol takımımız yoktu veya süper ligde, Avrupa kovalayan bir takımımız yoktu yedirmeyiz Sezer Sezgin’i . Hayırdır Besim dağdan gelip bağdakini kovabilecegini mi sandın ? Koskaca Bursaspor baskancilik oynama yeri değil herkes haddini bilsin. yönetimdeysen görevini yap baskancilik oynayıp herkese salça olmaya çalışma

  175
  4
  1. @Erim yorumuna yanıt olarak

   futbol, basketbol ciddi bir sektör oldular. Ciddi bir prestij ve ekonımidir. Herkes burada söz sahibi olmak ve KAZANÇ peşindedir. Bu işler sadece HOBİ ve TARAFTARLIK değildir. Bursaspor şirketleştiğinde EN ÇOK HİSSE SAHİBİ OLMAK İÇİN ÇABA HARCAYACAKLARDIR.

   1
   2
  2. @Erim yorumuna yanıt olarak

   SAYIN ERKAN KAMAT BAŞKAN EĞER BÖYLE BİR TARTIŞMA GERÇEKTEN OLDUYSA ACİL YÖNETİMİNİZDE BU LUNAN BESİM HACI OĞLUNU DERHAL YÖNETİMİNİZDEN GÖNDERMELİSİNİZ EĞERKİ GÖNDEREMİYORSANIZ BU OLAYDA SİZDE MÜDAİLSİNİZDİR ,,BU CAMİA SEZER SEZGİN BAŞKANI KİMSEYE YEDİRMEZ

   7
   2
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Yumurtacı olanın adı Coşkun. O da aynı ekipten. Bu Besim denen adamın pek iş yaptığı söylenmiyor. Kendisi Filament fabrikası arkasındaki Fethiye köyünden. Aileden kalma orada çok arazileri var. Fethiye köy son yılarda iyice değerlenip oraya sanayi ve konut binaları yapılınca Besim’ler çok fena parayı bulmuş. Vermişler arsaları mütahite, almışlar 100’lerce daire, Ve tabi ki Besim bey şımarmış. Fethiye köylü Besim, bu saatten sonra Sezer Başkanı falan sallar mı? En kralını para demetiyle tokatlar.

    4
    1
   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Tartışmaları hoş olmamış.
    Sizinde öyle ya da böyle Bursaspor da görev almış parasını ve zamanını harcayan kişiye “yumurtacı ” diyerek aşağılayıcı üslup kullanmanız yanlıştır.

    6
    2
 2. Yeni yönetim kaynak yaratmak ve proje üretmek için harıl harıl çalişiyor maşallah.
  Kimin hakli olduğu farketmez iki tarafada yakişmaz.
  Siz toplumda göz önünde kişilersiniz.

  24
  16
 3. Sezer Sezgin, i gözünüzde fazla büyütmeyin. kendisininde içinde olduğu yönetim Bursasporu perişan etti ve küme düşürdü. Bursaspor bu hallerdeyse bunda Sezer Sezgininde payı var. Baskette yaptıkları taktire şayan fakat, bizim önceliğimiz futbol takımı, Futbol takımı sürünürken basket umurumda bile değil.

  21
  120
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Basketbol da ne yapmış ? 2 sene önceden,takımı süper lige cikartan takima hala borclari var.Oyuncular ile davalıklar.Takimda suan transfer yasagi var gecmis borclarikapatmazsa lisans cikartamayacak. Hidayet ile Nedim in cocukluk arkadasliklari olmasabasketbdan bir bok olmazdi.

  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Sezer Sezgin, kulübü küme düşüren o yönetimde futbola karıştırılmamış ve Ali Ay tarafından basket şubesine gönderilmişti. O dönem yönetimi en çok eleştiren kişi de kendisiydi. Ayrıca madem küme düşmede Sezer Sezgin’in de payı varsa, İbrahim Yazıcı’nın Bursaspor’u şampiyon yapan yönetiminin de bir yöneticisi olarak, Super Lig şampiyonluğunda da Sezer Sezgin’in payı var. Bunu da yaz şimdi kendi yorumunun altına kardeşş.

   6
   3
  3. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Mantığını seveyim senin evet adam yönetim kurulu üyesiydi ama adamın alanı basketboldu futbolla ilgili herhangi bir şey ile ilgilenmiyordu ki? Öyle bi yetkisi yoktu. Kendine verilen yetki alanında da oldukça başarılı oldu takım süper lige çıktığı ilk yıl eurocup bileti aldı. Eleştiricem diye şekilden şekile girmeyin zarar veriyosunuz bu camiaya.

   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Evet o yönetimde basketbol sorumlusuydu futbol küme düştü basketbol avrupa kovalıyor bu kadar cahillikle biz bu şampiyonluğu bile iyi kazanmışız

 4. Frutti Extra Bursaspor Başkanı Sezer Sezginun Sümüklü Mendili olamazsın sen Besim Hacıoğulları içmeyi bilmiyorsan içme ver İSTİFANI GİT!!!!

  14
 5. Kim bu Besim denen bebeeeee
  Böyle embesilleri yönetici diye Bursaspora
  Getirmeyin arkadaşım gerçek ise bu haber
  Başkan gönder yönetiminden şu herifi
  Sen kimsin ki basket takımının başkanının
  Evini basıyorsun😡

 6. BESİM HACIOGULLARI SEN KİMSİN adama karısıyosun adamla tartısıyosun.. SEZERİN ARKASINDA TARAFTAR var her basarılı yönetimin arkasında oldugu gibi..BASKETBOL SENİN İŞİN DEGİL BESİM BEY…………………

 7. Yeni yonetimden pis kokular geliyor. Mestan en azından efendi gibi gitti ve duser denilen takimi playoffa soktu.

  3
  1
 8. Levent kızıl basketbol takıma 600 bin verecek 100 milyon reklam yapmak için uyanın beyler. Çok biliyorsa futbol takımına başkan olsaydı

  2
  3
 9. Besim, Sezer’i döver 🙂

  Döver dövmesine de bunlara ne gerek var besim efendi. Bursa çocuğusun hani onuda uyanıyoruz da fazlada zıplama

  2
  3
 10. Arkadaslar kimseyi kötülemeyin 2 si de yönetici basarı icin burda.. besim ve Sezer bey koskoca adamlarsınız gravat takmıssınız aydın insanlarsınız camiya insanısınız bu saydıklarım niteliklere göre davranın LÜTFEN kavga zamanı degil barış zamanı.

  1
  2
 11. Şunu da unutmayalım Bursaspor Şampiyon olduğunda da o yönetimde sezer sezgin vardı düşen yönetimde ne kadar söz hakkıydı oda tartışılır şuan baskete bakıyoruz adam başarılı demek ki ipleri eline aldıgında başarıyı getirebiliyor bence arkasında durulmalı zaten düşen yönetimde zorundalıktan dolayı yönetime girdi bursaspordan kopmamak için ve hiçbir faliyet göstermerdi arkasında durulmalı net .

 12. Sevgili Bursasporlular asıl tehlike asıl yanlış olan Bursa nın Bursaspor a yüz çevirmesidir Bursaspor un Bursa şehrinde itibarsızlaşmasıdır sevgin yerine küskünlük ,kırgınlık almasıdır kişiler gelir gider lakin bu kişiler Bursaspor u iyi veya kötü duruma getiriyor bakın iki yıldır aynı şekil ve düzen oluşuyor şehrin Bursaspor a katkısını sağlayalım evet güzel şehirde ki iş adamı,kurumlar Bursaspor a katkı versin peki bu şekil bir kaç yıl daha devam eder vede daha kötüye gidiş olur ise asıl o zaman çok çok kötü olur Bursaspor bu şehir için çok çok büyük değerdir sağcısı ile solcusunun ,doğulusu ile Batılısının zengini ile fakirin birlikte yanyana olduğu çok çok önemli kurumdur ,değerdir sevgidir Bursaspor lütfen şehrimin güzel insanları bitirmeyin bu sevgiyi bu sevginin yerini Bursaspor dan başka hiç bir şey alamaz yazık etmeyin bu işde bu şehrin çok çok kaybedecekleri olur lütfen bunun farkına varın hayat sadece maddi değerlere göre anlam ifade etmez hayat sevgiyle güzelleşir Bursaspor aslında güzel büyük bir sevgidir yemeyin bitirmeyin yok etmeyin bu sevgiyi geçmişde pek çok şey bilinmez kapalı kapılar ardında pek çok şeyler yapılır gün yüzüne çıkmazdı lakin şimdi teknolloji sayesinde pek çok şey gün yüzüne çıkıyor 3 milyonluk şehirde satılan forma daddeti giderek azalıyor lütfen kimse Bursaspor dan menfaatini öne çıkarıp çıkar elde etmesin bakalım parası ile kaç sevdalı formasını ve hatıra kombinesini alacak sonra sanayiciye ,kurumlara,siyasetçiye laf söylemeye yüzümüz olsun o stadyuma gelen 35 bin taraftar oldu bakalım kaç binler forma alacak o kortejlerin önünde olan kaç tirbüncü formasını aldığı ve kombinesinin aldığı fişinide ,faturasını da gösterip sosyal medyasında yayınlayacak aslında özellikle kulüp hatıra kombinesi alanların kendileri adına fiş fatura versin de görelim bakalım babayiğitleride

 13. Tahtayı açmaya gitmiş transfer yapacaktı taraftar ev kapısına dayandı mi medya çıldırdı ama yönetenlere serbest herhalde

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu